Piekaramais skapis mazais Nature by VOX pelēks/ozola

109.00

Apraksts

Lieliski piemērots guļamistabai, viesistabai vai ēdamistabai

Daudzfunkcionālais piekaramais skapis no kolekcijas Nature būs lieliski piemērots guļamistabai, viesistabai vai ēdamistabai. Jūs varat glabāt visus vajadzīgos priekšmetus pie rokas, bet ne vienmēr redzamā vietā. Pateicoties universālajam dizainam, mēbeles lieliski iederēsies jebkurā interjerā.

Skapis ir izgatavots no izturīgas, laminētas skaidu plātnes. Pateicoties tam, jums nav jāuztraucas par skrāpējumiem un netīrumiem.
Tās durvīs tiek izmantota klusa aizvēršanās sistēma, kas ļauj aizmirst par trokšņainu aizvēršanu. Montāžas laikā jūs varat izlemt, uz kuru pusi  tiks atvērtas durvis.
Malas, kas izgatavotas no dabīga koka, nostiprinātas ar matētu laku, piešķir mēbelēm cēlumu. Tās ir noapaļotas, lai palielinātu lietošanas laikā drošību. Vienkāršais ozola rokturis lieliski iekļaujas arī mēbeļu estētikā.

Pakarināmo skapi var uzstādīt jebkurā augstumā

Pakarināmo skapi var uzstādīt jebkurā augstumā, tikai vertikālā stāvoklī!
Ieteicams to nolīmeņot ar izvēlētās tuvumā esošās mēbeles augšējo vai apakšējo malu.
Skapis ir pieejams trīs krāsu variantos. Pelēks var būt oriģināls papildinājums mūsdienīgam interjeram, bet balts – uzsvērt interjera eleganto dabu. Ozola variants kā universālākais sniegs dabas pieskārienu visur, kur nepieciešama papildu uzglabāšanas vieta.
Šī mēbele lieliski izskatās komplektā ar vitrīnu vai piekarināmo skapi.

Parametri:

  • Dziļums: 30.0 cm
  • Platums: 50.5 cm
  • Augstums: 64.0 cm
  • Masa: 14.2 kg

Ražotājvalsts: Eiropa
Garantija: 2 gadi

Uz augšu