Izpārdošana -15%

Ozola bufete Nature by VOX ozols ar baltām durvīm

305.00

Apraksts

Klasiskā bufete no Nature by VOX kolekcijas nodrošinās daudz vietas mantu uzglabāšanai, un neaizņems daudz vietas mājās

Varat viegli novietot to, kur vien vēlamies! Divas krāsu opcijas ļaus jums saskaņot mēbeļu izskatu ar pārējo izkārtojumu. Bufetes Nature by VOX  centrā atradīsit sešus vienāda izmēra plauktus, kas kopā veidos astoņas simetriskas nišas jūsu priekšmetiem.
Tu vari pielāgot augšējo un apakšējo plauktu izvelētam augstumam. Abi vidējie plaukti ir pastāvīgi fiksēti, un tas stiprina bufetes Nature by VOX karkasu.
Ozola masīvkoks no kura izgatavotas  karkasa horizontālās malas, rokturi, un augstās kājas ir izturīgas pret mehāniskiem bojājumiem. Bufetes  Nature by VOX durvis var iegūt vienu no izvēlētajām krāsām: ozola tonī vai universālo balto.

Bufetes Nature by VOX iekšējais skats būs balts neatkarīgi no durvju krāsas.

Pateicoties tādam risinājumam, atsevišķi mēbeļu elementi var parādīt telpā pilnīgu vienveidību vai radīt interesantu kontrastu.
Bufetes Nature by VOX eņģu viras ir aprīkotas ar kluso aizvēršanas mehānismu no Hettich. Tāpēc jums nebūs jāuztraucas par skaļu durvju aizvēršanu. Augstās masīvkoka Ozola atbalsta kājas ir ļoti stabilas mēbelēm, un noteikti atvieglos telpas uzkopšanu!

Parametri:

  • Dziļums: 40.0 cm
  • Platums: 120.0 cm
  • Augstums: 117.0 cm
  • Masa: 62.9 kg

Ražotājvalsts: Polija VOX
Garantija: 2 gadi

Uz augšu