Ozola Kumode ar piecām atvilktnēm Nature by VOX

399.00

Apraksts

Ozola Kumode ar piecām atvilktnēm no Nature by VOX  kolekcijas papildinās uzglabāšanas vietu jebkurās mājas.

Ietilpīgās  kumodes Nature by VOX atvilktnēs ietilps daudz mantu, un tas ļoti atvieglos telpas kārtošanu. Pateicoties iespējai izvēlēties atvilktņu priekšpuses krāsu, tev būs vieglāk pieskaņot kumodi pārējam interjera iekārtojumam!
Ozola Kumodei Nature ir piecas ietilpīgas atvilktnes, kas ir aprīkotas ar kluso aizvēršanās sistēmu, pateicoties kurai neviens  vairs netraucēs tavu  atpūtu ar skaļiem atsitieniem!
Tu vari izvēlēties vienu no divām pieejamajām fasādes krāsām. Pieejamās krāsas atvilktņu fasādēm ir: neitrāls ozola dekors  vai universāli baltais tonis.

Neatkarīgi no tavas izvēles, kumodes Nature by VOX ar piecām atvilktnēm  korpuss tiks vienmēr izgatavots ozola krāsā.

Horizontālās korpusa malas nobeigums kumodei Nature ar piecām atvilktnēm ir noapaļotā formā un izgatavotas no dabīgā ozola masīvkoka, kas papildus aizsargātas ar matētu laku. Tas ne tikai uzlabos mēbeļu estētiku, bet arī pasargās visu ģimeni no sāpīgiem triecieniem.
Augstās masīvās atbalsta kājiņas, un rokturi ir izgatavoti no ozola masīvkoka. Šis materiāls labāk absorbē triecienus un ir izturīgāks pret nelieliem bojājumiem.
Augstās slīpas kājas ir elements, kas savieno visas Nature kolekcijas mēbeles. To izsmalcinātais dizains piešķir vieglumu, un atvieglos telpas uzkopšanu zem mēbelēm!

Parametri:

  • Dziļums: 40 cm
  • Platums: 75 cm
  • Augstums: 117 cm
  • Masa: 47 kg

Ražotājvalsts: Eiropa
Garantija: 2 gadi

Uz augšu