Kumode augstā 4You by VOX

309.00

Apraksts

Kumode augstā no 4You ir kā radīta visiem taviem unikāliem priekšmetiem

Vai vēlies parādīt savu stilīgo trauku kolekciju, vai varbūt vēlies izstādīt savas grāmatas-tad šī kumode it tam domāta!  Atvērtie plaukti ir kā radīti vietai unikāliem priekšmetiem.
Kumodi var papildināt ar krāsainajām kastēm no 4You  kolekcijas piedāvājuma, kas pieejamas divos izmēros un vairākās krāsās. Pateicoties tām, varēsi viegli mainīt bufetes struktūru, un sadalīt plauktus mazākās daļās.
Kumode ir aprīkota ar praktisko skapīti, kas lieliski noderēs papildu lielāku trauku un mantu uzglabāšanai. Aiz durvīm esošais plaukts ir regulējams augstumā – lai tu varētu pielāgot vietu  uzglabājamajiem priekšmetiem.

Trijās viegli izbīdāmās atvilktnēs, varēsi izvietot ēdamistabai  visus nepieciešamos priekšmetus

Skapja durvju klusā aizvēršanas sistēma palielina mēbeļu lietošanas komfortu. Durvis, kuras aizverot nevar atsist pret skapja korpusu, ir mazāk pakļautas bojājumiem un nerada nevajadzīgu troksni.
3 viegli izbīdāmās atvilktnēs varēsi izvietot ēdamistabai nepieciešamos parocīgos priekšmetus: salvetes, galda piederumus, un sveces.
Kumode iederēsies arī guļamistabā, mājas birojā, vai pusaudžu istabā. Atvilktnēs un skapītī varēsi glabāt personīgās lietas, atvērtos plauktos varēs salikt grāmatas vai dekorācijas.
Kumodi var papildināt ar sānu plauktu, lai iegūtu vēl vairāk vietas uzglabāšanai. Pateicoties ideāli saskaņotiem izmēriem, moduļi veido vienotu veselumu!

Parametri:

  • Dziļums: 42.0 cm
  • Platums: 99.5 cm
  • Augstums: 118.5 cm
  • Masa: 58.6 kg

Ražotājvalsts: Eiropa
Garantija: 2 gadi

Uz augšu