Vitrīna ar apgaismojumu 4 You by VOX

269.00

Apraksts

Slaidā mēbeļu forma padarīs vitrīnu lielisku arī mazajos dzīvokļos

Šaurā vitrīna lieliski papildinās dzīvojamo istabu, vai ēdamistabu tavās mājās. Visās mēbelēs no kolekcijas 4 You,  mēs saskaramies ar praktisku dizainu, un vienkāršo stilu. Slaidā mēbeļu forma padarīs vitrīnu lielisku arī mazajos dzīvokļos.
Vitrīna sastāv no korpusa, kontrastējošā padziļinājuma, un diviem skapīšiem. Mazākais augšā un lielais apakšā – vai otrādi? Atkarībā no savām vajadzībām, mēbeļu montāžas laikā varēs novietot skapjus, kur vien tu vēlies.
Vitrīna ir slēgta ar vienām durvīm, kas stiepjas visā mēbeļu augstumā. Abās pusēs atradīsi vietu durvju eņģēm, un pats varēsi  izvēlēties, uz kuru no pusēm durvis  tās atvērsies.
Padziļinājums vitrīnas centrālajā daļā, ir veidots raksturīgā ozola dekorā, un tamir LED apgaismojums. Pateicoties tam, tas ir ne tikai praktiski, bet arī interesanti.
Vitrīnas 4You padziļinājumā durvis ir izgatavotas no rūdīta stikla (TRIPLEX) ar paaugstinātu izturību pret triecieniem. Stikls ne tikai pasargās tavus iecienītākos priekšmetus no putekļiem,  un LED apgaismojums tos skaisti izgaismos.
Padziļinājumā esošo plauktu augstumu varēsi regulēt vairākos augstumos.
Durvju eņģēm ir klusā aizvēršanas sistēma, no Hettich.
Vitrinai malā kā opciju var pievienot šauros grāmatu plauktus, ko atradīsi 4You mēbeļu kolekcijā!

Parametri:

  • Dziļums: 42.0 cm
  • Platums: 40.0 cm
  • Augstums: 206.0 cm
  • Masa: 47.6 kg

Ražotājvalsts: Eiropa
Garantija: 2 gadi

Uz augšu