Vitrīna ar LED apgaismojumu 4You by VOX

281.00

Apraksts

Vitrīna 4You by VOX lieliski papildinās dzīvojamo istabu un ēdamistabu tavās mājās

Visās mēbelēs no kolekcijas 4 You by VOX  saskarsies ar praktisku dizainu, un vienkāršo stilu. Šaurā, un slaidā mēbeļu forma vitrīnai 4You by VOX, padarīs to lielisku arī mazajos dzīvokļos.
Šaurā vitrīna 4You by VOX sastāv no korpusā kontrastējošā padziļinājuma, un diviem slēgtiem skapīšiem. Mazākais  no tiem būs augšā un lielais apakšā – var arī otrādi? Atkarībā no savām vajadzībām, mēbeļu montāžas laikā varēs novietot skapjus, kur vien tu vēlies.

Vitrīna 4You by VOX ir noslēgta ar vienām durvīm, kas stiepjas visā mēbeļu augstumā

Abās pusēs atradīsi vietu durvju eņģēm, un pats varēsi  izvēlēties, uz kuru no pusēm durvis  tās atvērsies.
Padziļinājums vitrīnas centrālajā daļā, ir veidots tradicionālā ozola dekorā, un ar integrētu LED apgaismojumu. Pateicoties šādam risinājumam, tas ir ne tikai praktiski, bet arī stilīgi!
Vitrīnas 4You by VOX padziļinājuma stikla durvis ir izgatavotas no rūdīta stikla (TRIPLEX),kas ir ar paaugstinātu izturību pret triecieniem. Stikls ne tikai pasargās tavus iecienītākos priekšmetus no putekļiem, bet ar ieslēgtu LED apgaismojums tos skaisti izgaismos.
Padziļinājumā esošo plauktu augstumu varēsi regulēt vairākos augstumos.
Durvju eņģēm ir klusā aizvēršanas sistēma, no Hettich.
Vitrinai 4You ar apgaismojumu sānu malā kā opciju var pievienot šauro grāmatu plauktu, ko atradīsi 4You by VOX mēbeļu kolekcijā!

Parametri:

  • Dziļums: 42.0 cm
  • Platums: 40.0 cm
  • Augstums: 206.0 cm
  • Masa: 47.6 kg

Ražotājvalsts: Eiropa
Garantija: 2 gadi

Uz augšu