Izpārdošana -15%

Dizaina divdurvju drēbju skapis 4You by VOX

279.00

Apraksts

Šis praktiskais dizaina drēbju skapis 4You by VOX ne tikai priecē acis, bet arī atvieglos drēbju uzglabāšanu tavā garderobē!

Augsta funkcionalitāte ir ta īpašība, kas apvieno visas 4 You by VOX kolekcijas mēbeles – pateicoties kam šis skapis lieliski iederēsies arī mazākos dzīvokļos. Dizaina skapja 4You by VOX  labajā daļā atradīsiet izvelkamo drēbju stangu apģērbu pakarināšanai, un trīs neatkarīgus plauktus. Katru no plauktiem tu varēsi pielāgot savam augstumam. Skapja 4You kreisajā pusē ir divi šauri skapīši ar regulējamiem augstumā plauktiem.

Atvērtā telpa centrālajā daļā paredzēta iecienītākajiem sīkumiem, kuriem jābūt viegli pieejamiem.

Vari palielināt tā funkcionalitāti, un mainīt visas fasādes izskatu, izmantojot praktiskas kastes, kas pieejamas septiņās dažādās krāsās 4You by VOX kolekcijā. Ērtu ikdienas lietošanu garantē tas, ka visas durvis ir aprīkotas ar kluso aizvēršanās sistēmu. Uzglabāšanas vietu skapim vari papildināt ar 206 cm augsto sānu plaukts 4 You by VOX , kas veidots īpaši šim skapim. Paskaties arī kā izskatās divdurvju skapis 4 You slēgtā versijā. Pateicoties telpas vizualizācijas  VOXBOX aplikācijai, tu vari pārbaudīt, kāds skapis tev labāk iederēsies tavā veidotā interjerā.

Parametri:

  • Dziļums: 42.0 cm
  • Platums: 92.0 cm
  • Augstums: 206.0 cm
  • Masa: 79.8 kg

Ražotājvalsts: VOX POLIJA
Garantija: 2 gadi

Uz augšu