Izpārdošana -15%

Četrdurvju skapis ar bīdāmām durvīm 4 You by VOX

670.00

Apraksts

Četrdurvju skapis 4You by VOX ir veidots tā, lai pēc iespējas tev atvieglotu drēbju uzglabāšanu

Skapja 4You funkcionalitāte padara to ļoti piemērotu jebkuram istabas interjeram, ievērojot visas lietotāju  prasības, un vajadzības.
4 YOU kolekcijas četrdurvju skapis aizstās vairākus atsevišķi stāvošus skapjus. Pārdomāti risinājumi un apslēptās funkcijas, palīdzēs tev  maksimāli izmantot skapi.
Skapis ir pieejams divos augstumos: 206 cm un 241 cm. Augstākajā variantā klāt nāk viens plaukts (5, nevis 4) un papildu plauktu virs atvilktnēm.
Lielākā daļa plauktu -izņemot augšējo ir brīvi regulējami augstumā. Pateicoties šādam risinājumam , tu varēsi atvēlēt daudz vietas T-krekliem vai džemperiem, tik  daudz -cik nepieciešams!
Skapis izgatavots no laminētas plātnes, kas spēj izturēt lielas slodzes. Materiāls ir izturīgs pret bojājumiem un skrāpējumiem, kā arī viegli ikdienā  kopjams.

Daudzveidīga telpa skapja iekšpusē ļaus ērti sakārtot apģērbus atbilstoši tavām vajadzībām

Skapja bīdāmās durvis darbojās līdzīgi kā žalūzijas. Pateicoties tādām risinājumam, visas drēbes un aksesuāri vienmēr būs tev pa rokai.
Visā skapja platumā atrodas drēbju stangas, uz kuras varēs pakarināt kreklus, kleitas, un citus apģērbus. Pārējās drēbes varēsi salikt plauktos.
Tu varēsi pielāgot plaukta augstumu virs atvilktnēm atbilstoši savām vajadzībām. Tas nodrošina ērtu piekļuvi rokassomiņām, mugursomām, vai kastītēm ar šallēm.
Augšējos plauktos varēs uzglabāt sezonas apģērbu un apavus. Tas būs arī piemērots priekšmetiem, kurus reti izmantojam.

Parametri:

  • Dziļums: 57 cm
  • Platums: 180 cm
  • Augstums: 206 cm vai 241 cm
  • Masa: 176.6 kg

Ražotājvalsts: Eiropa
Garantija: 2 gadi

Uz augšu