Divpusējais grāmatu plaukts balts 4You by VOX

319.00

Apraksts

Divpusējā grāmatu plauktā 4 You izvieto visas savas vērtīgākās mantas, un tas lieliski kalpos kā dzīvojamo zonu atdalītājs.

Divpusējais grāmatu plaukts no kolekcijas 4 You viegli sakārtos jebkuru telpu, vienlaikus ļaujot radoši personalizēt to ar krāsainām kastēm.
Spēcīgi plaukti var viegli izturēt pat visbiezākās grāmatas svaru, un pateicoties grāmatu skapja lielajiem izmēriem tur var ievietot nelielu bibliotēku.
Grāmatu plaukta baltā krāsa padara to par piemērotu vairākiem interjeriem, kas izdekorēti dažādos stilos.

4You by VOX divpusējais grāmatu plaukts, lieliski kalpos kā dzīvojamo zonu atdalītājs.

Grāmatu skapis ir veidots tā, lai tā saturs būtu pieejams lietotājam no visām četrām pusēm, un lai tas varētu stāvēt jebkurā telpā veidojot oriģinālu starpsienu!
Ja  telpā nepieciešama vieta kur  mājās pastrādāt ar datoru, tad Atliek tikai divpusējam plauktam 4 You pievienot  pūdergaldiņu no 4You kolekcijas,  un ievietojot to vienā no plauktiem! Tā tu izveidosi ērtu rakstāmgaldu, ar ātru piekļuvi grāmatām un dokumentiem!
Iesakām papildināt divpusējo grāmatu plauktu 4You ar nomaināmām kastēm, kas pieejamas septiņās krāsās un divos variantos 4You mēbeļu kolekcijā. Mantu kastes ne tikai atvieglo mazāku priekšmetu uzglabāšanu, bet arī kļūst par interesantu mēbeļu aksesuāru.

Parametri:

  • Dziļums: 40.5 cm
  • Platums: 168.0 cm
  • Augstums: 206.0 cm
  • Masa: 92.5 kg

Ražotājvalsts: Eiropa
Garantija: 2 gadi

Uz augšu