Divpusējais Grāmatu plaukts 4 You by VOX

319.00

Apraksts

Divpusējais grāmatu plaukts no kolekcijas 4 You viegli sakārtos jebkuru telpu, vienlaikus ļaujot radoši personalizēt to ar krāsainām kastēm.
Divpusējais grāmatu skapis 4 You izvietos visus tavus vērtīgākos priekšmetus, lieliski kalpos kā dzīvojamo zonu atdalītājs.
Spēcīgi plaukti var viegli izturēt pat visbiezākās grāmatas svaru, un pateicoties grāmatu skapja lielajiem izmēriem tur var ievietot nelielu bibliotēku.
Grāmatu plaukta baltā krāsa padara to piemērotu interjeriem, kas izdekorēti dažādos stilos.
Grāmatu skapis ir veidots tā, lai tā saturs būtu pieejams no visām četrām pusēm, pateicoties kam tas var stāvēt jebkurā telpā veidojot oriģinālu starpsienu.
Nepieciešama vieta, kur  mājās pastrādāt? Atliek tikai divpusējam plauktam pievienot  pūdergaldiņu no 4You kolekcijas, ievietojot to pret vienu no plauktiem, tu izveidosit ērtu rakstāmgaldu ar ātru piekļuvi grāmatām un dokumentiem!
Iesakām papildināt divpusējo grāmatu plauktu ar maināmām kastēm, kas pieejamas septiņās krāsās un divos variantos – mazā vai lielā. Tās ne tikai atvieglo mazāko priekšmetu uzglabāšanu, bet arī kļūst par interesantu mēbeļu aksesuāru.

Parametri:

  • Dziļums: 40.5 cm
  • Platums: 168.0 cm
  • Augstums: 206.0 cm
  • Masa: 92.5 kg

Ražotājvalsts: Eiropa
Garantija: 2 gadi

Uz augšu