TV galds ozola 160 ar atvilktni Ribbon by VOX

499.00

Apraksts

 Ozola TV galds Ribbon by VOX ir gatava mēbele, kur atliek tikai piestiprināt atbalsta kājas!

Ribbon by VOX  dizaina kolekcijas mēbeles ir ļoti viegli salikt. TV galda Ribbon by VOX gadījumā būs jāpiestiprina tikai kājas, un mēbele ir gatava. Maliņu estētiskā apdare kļuva iespējama, pateicoties mūsdienu materiālu un tehnoloģiju izmantošanai. Ribbon by VOX kolekcijas mēbelēs nav izteiktu redzamu savienojumu, kas būtu redzami kā klasiskām mēbelēm, kas izgatavotas no mēbeļu plātnēm. Dizaina TV galds Ribbon ir ražots kā viens vassals korpuss , kuram nav redzamas skrūves un stiprinājumu vietas! TV galdam Ribbon ir noapaļotas karkasa priekšējās malas, kas ir  atsevišķas ievērības vērtas! Mēbeles tiek piegādātas daļēji saliktā stāvoklī! Galdiņš nāk gatavs iepakojumā, kur atliks tikai pielikt atbalsta kājas , kas ir no metāla.

Ribbon by VOX kolekciju veido 5 mēbeļu elementi: augstais grāmatu plaukts, zemais grāmatu plaukts, TV galds ar atvilktni, piekaramais sienas plaukts, un dažādi kafijas galdiņi.

Ozola TV galdam Ribbon by VOX  aizmugurējās sienas neesamība, un augsto atbalsta kājiņu pielietojums padara to par  viegli gaisīgu, un stilīgu interjera elementu! Turklāt augstās metāla kājas atvieglo telpas tīrīšanu zem mēbelēm. Aizmugurējās sienas neesamība ļoti atvieglos elektronisko ierīču ventilāciju, un to pieslēgšanu pie elektrības rozetēm. Ribbon by VOX kolekciju veido 5 mēbeļu elementi: augstais grāmatu plaukts, zemais grāmatu plaukts, TV galds ar atvilktni, piekaramais sienas plaukts, un dažāda izmēra kafijas galdiņi. Mēbeļu forma, un mūsdienu neitrālās krāsas labi to iekļauj interjeros. Ribbon by VOX TV galda atvilktne ir uzstādīta uz klusās aizvēršanās vadotnēm no Hettich furnitūras, kas nodrošinās patiesi klusu atvēršanu un aizvēršanu! Ribbon by VOX kolekcija ir apbalvota ar vairākām godalgām dažādās interjeru izstādēs ,un to dizainu izstrādājusi VOX dizainere Marta Krupinska- kas ir autore tādām  populārām kolekcijām kā: Young Users by VOX, un Simple by VOX.

Parametri:

  • Dziļums: 40.5 cm
  • Platums: 160.0 cm
  • Augstums: 46.5 cm
  • Masa: 39.7 kg

Ražotājvalsts: Polija VOX

Uz augšu