Ozola kumode 180cm Nature by VOX ar baltām durvīm

399.00

Apraksts

Kumode Nature by VOX ar divām durvīm, sastāv no diviem plašiem skapīšiem, un atvērtas telpas vidusdaļā.

Klasiskā dizaina kumode 180cm no Nature by VOX mēbeļu kolekcijas nodrošinās ērtu piekļuvi priekšmetiem, kas atrodas atvērtā vidusdaļā. Daudzas mantas varēs paslēpt divos ietilpīgos simetriskos skapīšos. Uz augšējās virsmas varēs novietot ne tikai mazus interjera rotājumus, bet arī smagākus puķu podus – kumode Nature by VOX  to izturēs neskatoties uz tās vieglo formu! Kumodes korpuss ir ļoti izturīga konstrukcija. Aiz durvīm var regulēt plauktu augstumu. Plaukts vidusdaļā ir pastāvīgi nofiksēts!
Kumodes Nature by VOX ozolkoka korpuss harmonizējas ar interjera balto krāsu, radot neuzkrītošu universālu kontrastu.

Kumodes Nature by VOX 180cm fasādēm var izvēlēties vienu no divām krāsām.

Pieejamās  fasādes toņi ir ozola dekors (identiski korpusam) vai klasiski balts.
Kājas un rokturi izgatavoti no dabīga ozolkoka, tas ir izturīgs materiāls un lieliski kalpos daudzus gadus.
Lai palielinātu drošību ikdienas lietošanas laikā, priekšējām  horizontālām malām ir noapaļota forma, kas ir izgatavotas no dabīgā ozolkoka. Šī forma un materiāls labāk absorbē triecienu, pasargājot Jūs un Jūsu ģimeni no sāpīgiem nejaušiem sasitumiem.
Slīpas augstās kājas piešķir kumodei vieglumu, un stabilitāti. Tās ir arī kopējais elements, kas apvieno visas Nature by VOX kolekcijas mēbeles.
Kumodes Nature by VOX skapju durvis ir aprīkotas ar mīkstu aizvēršanas mehānismu no Hettich (Vācija). Atvadieties no trokšņainās aizvēršanas – vienreiz par visām reizēm!

Parametri:

  • Garums: 179.5 cm
  • Platums: 40.0 cm
  • Augstums: 72.0 cm
  • Masa: 50 kg
  • Ražotājvalsts: Polija VOX
Uz augšu