Mazais piekaramais skapis Nature by VOX ozola ar baltu

109.00

Apraksts

Daudzfunkcionālais piekaramais skapis no kolekcijas Nature by VOX lieliski piemērots guļamistabai, viesistabai vai ēdamistabai.

Tur varat glabāt visus vajadzīgos priekšmetus pie rokas, bet ne vienmēr redzamā vietā. Pateicoties universālajam dizainam, mēbeles lieliski iederēsies jebkurā interjerā.

Mazais piekaramais skapis Nature by VOX  ir izgatavots no izturīgas, laminētas skaidu plātnes. Pateicoties tam, jums nav jāuztraucas par skrāpējumiem un netīrumiem.
Tās durvīs tiek izmantota klusa aizvēršanās sistēma, kas ļauj aizmirst par trokšņainu aizvēršanu. Montāžas laikā jūs varat izlemt, uz kuru pusi  tiks atvērtas durvis.
Malas, kas izgatavotas no dabīga koka, nostiprinātas ar matētu laku, piešķir mēbelēm cēlumu. Tās ir noapaļotas, lai palielinātu lietošanas laikā drošību. Vienkāršais ozola rokturis lieliski iekļaujas arī mēbeļu estētikā.

Mazo piekaramo skapi Nature by VOX var uzstādīt jebkurā augstumā

Pakarināmo skapi var uzstādīt jebkurā augstumā, tikai vertikālā stāvoklī!
Ieteicams to nolīmeņot ar izvēlētās tuvumā esošās mēbeles augšējo vai apakšējo malu.
Mazais piekaramais skapis Nature by VOX ir pieejams trīs krāsu variantos. Pelēks noteikti var būt oriģināls papildinājums mūsdienīgam interjeram, bet klasiski  balts – uzsvērs interjera eleganto dabu. Ozola masīvkoka variants kā universālākais sniegs dabas pieskārienu visur, kur nepieciešama papildu uzglabāšanas vieta.
Šī mēbele lieliski izskatās komplektā ar vitrīnu Nature by VOX vai piekarināmo vertikālo  skapi no Nature by VOX kolekcijas.

Parametri:

  • Dziļums: 30.0 cm
  • Platums: 50.5 cm
  • Augstums: 64.0 cm
  • Masa: 14.2 kg

Ražotājvalsts: Polija VOX
Garantija: 2 gadi

Uz augšu