Trīsdurvju drēbju skapis Nature by VOX Ozola

799.00

Apraksts

Trīsdurvju skapis no Nature by VOX kolekcijas ir mēbele, kas palīdzēs organizēt kārtību privātā garderobē

Plašajā un funkcionālajā Nature by VOX trīsdurvju skapja iekšpusē būs daudz drēbju, tāpēc ar skapja pārdomāto dizainu varēsi tās viegli sašķirot!
Aiz trīsdurvju skapja Nature dubultdurvīm atradīsi atvērtu telpu, kur iekārt kreklus, jakas, un kleitas. Trīs plašās atvilktnes apakšējā daļā, palīdzēs sakārtot apakšveļu vai  drēbju aksesuārus.
Trīsdurvju skapim Nature by VOX aiz vienām durvīm slēpjas četri plaukti ar regulējamu augstumu. Izvēloties vienu no divām pieejamajām  durvju fasādes krāsām, tu varēsi izvēlēties fasādes ozola toni, vai universāli baltā tonī?

Trīsdurvju skapja Nature by VOX priekšējās sānu korpusa vertikālās malas ir izgatavotas no ozolkoka masīvkoka.

To noapaļotās formas ne tikai saskan ar noapaļotiem rokturiem, bet arī padara mēbeļu lietošanu daudz drošāku lietotājiem.
Trīsdurvju Nature by VOX skapja durvis un atvilktnes ir aprīkotas ar kluso aizvēršanas mehānismu  no Hettich. Pateicoties tām, aizverot drēbju skapi uz visiem laikiem  varat atvadīties no nepatīkamiem  triecienu trokšņiem.
Ozola masīvkoka slīpas kājas piešķir visai konstrukcijai vieglumu, un izturību. Augstās kājas vienlaikus ir kopīgs Nature by VOX  kolekcijas mēbeļu elements. Atbalsta kājiņu augstums ļoti atvieglos grīdas uzkopšanas procesu!

Parametri:

  • Garums: 149.50 cm
  • Platums: 58.0 cm
  • Augstums: 207.50 cm
  • Masa: 155.3 kg

Ražotājvalsts: Eiropa
Garantija: 2 gadi

Uz augšu