Gulta 90×200 ar baldahīna turētāju 4 You by VOX

389.00

Apraksts

Ekstras:

Aprīkojiet savu guļamistabu ar  gultu ar baldahīnu no kolekcijas 4 YOU, lai nodrošinātu augstu komforta līmeni guļot un vienlaikus piešķirtu savam interjeram oriģinālu izskatu. Pateicoties atbilstošiem aksesuāriem, jūs pielāgosiet mēbeles savām individuālajām vajadzībām un parūpēsieties, lai tās pēc iespējas labāk iederētos guļamistabas dekorā.

Nojumes rāmis ļauj pakārt virs gultas aizkaru, kas radīs omulīgu atmosfēru un pasargās no rīta saules stariem. Konstrukcija spēj izturēt 5 kilogramu slodzi, tāpēc tā noturēs pat nedaudz biezāku aptumšojošu audumu.
Gultas atbalsta līstes var uzstādīt vienā no diviem augstumiem. Varat tās novietot tieši virs grīdas, lai saskaņotu ar citām mēbelēm, kas stāv tieši uz grīdas. Izvēloties augšpusē esošās montāžas atveres, jūs iegūsit papildu vietu glabāšanai zem matrača.
Brīvu vietu zem gultas varat sakārtot vairākos veidos. Laba ideja  būs iegādājoties atvilktni uz ritenīšiem vai apakšējo gultu, kas noderēs kad  kāds vēlēsities pārnakšņot.
Vai vēlaties būt pārliecināts, ka matracis labi iederēsies jūsu gultā? Izvēlieties kādu no mūsu modeļiem ar izmēriem 90 × 200 cm, kas noteikti harmonizēsies ar mēbelēm un tādējādi nodrošinās jums optimālu komfortu.
Ja vēlaties pārliecināties, ka gulta lieliski iederēsies jūsu guļamistabas iekārtojumā, izmantojiet programmu VOXBOX. Tajā varat sagatavot telpas skici un ievietot tajā jaunu mēbeli, lai labāk vizualizētu gatavo iekārtojumu.

Parametri:

  • Dziļums: 208.0 cm
  • Platums: 97.5 cm
  • Augstums: 207.5 cm

Masa: 52.0 kg

Ražotājvalsts: Eiropa

Garantija: 2 gadi

Uz augšu