Gulta pusaudžiem 90×200 4You by VOX

319.00

Apraksts

 Gulta 4You ar ērtu guļamvietu vienam cilvēkam, kas lieliski iekļausies bērnu telpas interjeros

Vai meklējat produktu, kas palīdzēs izveidot ērtas guļamvietas vienam cilvēkam? Gulta no kolekcijas 4 YOU lieliski iederēsies šai lomai, un tajā pašā laikā estētiski saderēsies ar telpas dekoru.

Gultas galvgalis ir aprīkots ar ar galvas daļas palielinājumu, kas īpaši duetā ar atsevišķi pieejamo polsterēto galvas balstu, nodrošinās augstu komfortu gulētājām. Mēbelēm ir arī noapaļotas malas tādējādi palielinot drošību to lietošanas laikā.

Gultas 4You konstrukcija ir izplānota tā, lai nodrošinātu optimālu komfortu miega laikā.

Izgatavotas no masīvkoka, kājas ir cietas, un tajā pašā laikā novietotas leņķī. Rezultāts ir struktūras stabilitāte gultas rāmim!
Pērkot gultu 4You varēs izvēlēties, kāda veida matrača atbalsta līstes vēlaties tajā ieklāt – ir pieejamas dažādas saplākšņu līstes, un priedes koka līstes – ir iekļautas cenā!
Vai jums ir zems vai augsts matracis? Pateicoties regulējamām atbalstu līstēm, dažādus augstumus var pielāgot mēbelēm, neuztraucoties par miega komforta samazināšanos. Matraci būs jāiegādājas atsevišķi, vai arī jāizvēlas kādu no mūsu piedāvājuma ar atbilstošu cietības pakāpi.

Pērkot šādu mēbeli, var izvēlēties, kāda veida matrača atbalsta līstes vēlies ieklāt? Ir pieejamas saplākšņa dažādas ergonomiskās līstes, un  masīvkoka priedes līstēs- ir iekļautas cenā!!!

Parametri:

  • Dziļums: 204.5 cm
  • Platums: 95.5 cm
  • Augstums: 75.0 cm
  • Masa: 33.9 kg

Ražotājvalsts: Eiropa
Garantija: 2 gadi

Papildu informācija

Moduļu mēbeles 4 YOU

gulta vienai personai, ergonomiska gulēšanai, izvēlies matraču atbalsta līstes

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Gulta pusaudžiem 90×200 4You by VOX”
Uz augšu