Ozola TV galds 180cm ar baltām atvilktnēm Nature by VOX

359.00

Apraksts

TV galds no kolekcijas Nature ir mājas izklaides centra galvenais elements.

TV galdā no kolekcijas Nature by VOX viegli ietilpst viss, kas ģimenei nepieciešams vakara kino atpūtai. TV galda Nature by VOX  dizains palīdzēs izcelt interjeru telpā, un visu kas saistīts ap to!
Ozola TV galds 180 Nature by VOX sastāv no divām dziļām atvilktnēm sānos, un atvērtu nišu vidū ar pastāvīgi fiksētu plauktu. Pateicoties mēbeļu vidū esošajam vadu caurumam, ir viegli izvadīt elektroiekārtu kabeļus no televizora un citām elektroniskām ierīcēm!
Izmainīt TV galda Nature by VOX izskatu var izvēloties vienu no divām pieejamajām fasādes krāsām. Tu vari izvēlēties fasādes no dabīgā ozola dekora, vai klasiski universālās baltās atvilktņu priekšas.

Horizontālās malas TV galdam Nature by VOX priekšpusē ir noapaļotas, un izgatavotas no dabīgā ozola masīvkoka.

Tās ne tikai uzlabo skapja izskatu, bet arī pasargā no sāpīgiem no nejaušiem triecieniem.
Arī atvilktņu rokturi un atbalsta kājiņas ir izgatavotas no dabīgā ozola masīvkoka. Šīs detaļas ietekmē gan mēbeļu estētiku, gan palielina šo elementu izturību.
Abām atvilktnēm ir mīksta un klusā aizvēršanās sistēma no Hettich furnitūras. Tev nav vairāk jāuztraucas par trokšņaino mēbeļu aizvēšanu!
Leņķī novietotās masīvās kājas ir Nature by VOX kolekcijas mēbeļu kopīga iezīme. Šāds atbalsta kājiņu izvietojums, ļoti atvieglo telpas uzkopšanu.
Sagatavo 3D virtuālo vizualizāciju aplikācijā VOXBOX, lai pirms pirkšanas redzētu, kā jaunā mēbele izskatīsies tavā mājoklī!

Parametri:

  • Dziļums: 40.0 cm
  • Platums: 179.5 cm
  • Augstums: 50.0 cm
  • Masa: 42.9 kg

Ražotājvalsts: Polija VOX

Uz augšu