TV galds balts ar grafīta atvilktni CONCEPT by VOX

149.00

Apraksts

TV galds ar atvilktni, kas ir daļa no Concept by VOX  kolekcijas, ir praktisks mēbeļu papildinājums bērnu istabas mēbeļu sortimentā

TV galds Concept by VOX kalpo kā vieta televizoram, vai monitoram un citam izklaides aprīkojumam. Pateicoties minimālisma dizainam, tas izskatīsies tikpat labi bērnu un jauniešu istabā, kā arī viesistabā vai pieaugušo guļamistabā.
Atvērtajā nišā TV galdā Concept by VOX var droši novietot dekoderi vai spēļu konsoli, tādējādi  nodrošināsiet ērtu piekļuvi iekārtām, un vienlaikus pasargājot tehniku no pārkaršanas -ventilācijas trūkuma dēļ.

TV galds Concept by VOX ar atvilktni, ir izgatavots no laminētas plātnes, un ir izturīgs pret netīrumiem un skrāpējumiem.

Atvilktne TV galdam Concept ir ideāla vieta diskiem ar spēlēm vai filmām, lādētājiem, un tālvadības pultīm. Atvilktnei ir izmantota mīkstās aizvēršanas sistēma ar augstas klases Quadro Hettich vadotnēm, kas nodrošina vienmērīgu slīdēšanu iekšā un ārā. Ērtu piekļuvi atvilktnes iekšpusei nodrošina rokturis cauruma veidā, kas ir aprīkots ar silikonu ērtu rokturi!
Mēbeles masīvās kājas ir 18 cm augstas, kas ļoti atvieglo telpas tīrību. Tās ir izgatavotas no ozola masīvkoka, un aizsargātas ar laku.

Parametri:

  • Platums: 103.5 cm
  • Dziļums: 45 cm
  • Augstums: 46.5 cm
  • Svars: 24.7 kg

Ražotājvalsts: Polija VOX

Uz augšu