Šaurais grāmatu plaukts Concept by VOX

189.00

Apraksts

efektīvi izmantot nelielu telpu

Šaurs grāmatu skapis no Concept kolekcijas ļauj efektīvi izmantot nelielu telpu bērna vai pusaudža istabā. Šī mēbele labi piestāvēs  arī bērnistabā vai viesistabā. Atvērtajos plauktos varat ievietot grāmatas un piezīmju grāmatiņas, kā arī kastes vai podus ar augiem un visus dārgumus paslēpt atvilktnē.
Plaukti augšējais un apakšējais plauktu  ir regulējami pēc augstuma, lai tajos varētu ievietot dažāda izmēra priekšmetus. Savukārt vidējais, a plaukts ir nesošais. Tā krāsu atšķirība padara to par ideālu vietu suvenīriem vai foto rāmjiem.

apakšā ir praktiska atvilktne

Grāmatu skapja apakšā ir praktiska atvilktne. Piemēram, šeit var ievietot skolas piederumus, sporta inventāru vai citus personiskos priekšmetus. Atvilktnei ir aizvēršanas sistēma un augstas kvalitātes Quadro vadotnes, padarot atvēršanu  un aizvēršanu ārkārtīgi gludu. Iekļūšanu atvilktnē atvieglo caurums ar silikona apdari, kas darbojas kā rokturis.
Pateicoties masīvām ozola kājām, mēbeles stingri stāv uz grīdas. To 18 cm augstums ievērojami atvieglo telpas uzkopšanu. Faktiskais attālums starp kājām var nedaudz atšķirties no fotoattēliem.

Parametri:

  • Dziļums: 45.0 cm
  • Platums: 53.5 cm
  • Augstums: 201.5 cm
  • Svars: 49.5 kg

Ražotājvalsts: Eiropa
Garantija: 2 gadi

Uz augšu