Šaurais grāmatu plaukts Concept by VOX

199.00

Apraksts

Šaurs grāmatu plaukts no Concept by VOX kolekcijas, ļaus efektīvi izmantot nelielu telpu bērnu vai pusaudžu istabās

Šaurais grāmatu plaukts Concept by VOX ir universāla mēbele un labi noderēs bērnistabā vai priekšnamā. Atvērtajos plauktos var ievietot  daudz grāmatas un piezīmju burtnīcas, kā arī kastes vai podiņus ar augiem, un visas mazās lietas paslēpt atvilktnē.
Šauram grāmatu plauktam Concept by VOX  augšējo un apakšējo plauktu var regulēt pēc augstuma, lai tajos varētu ievietot dažāda izmēra priekšmetus. Savukārt vidējais, plaukts ir fiksēts un tas ir nesošais. Iekšējo plauktu krāsu atšķirība, veido ideālu vietu suvenīriem, vai fotogrāfijām.

Šaurā grāmatu plaukta Concept by VOX apakšā, atradīsi praktisku atvilktni

Tur var ievietot rakstāmpiederumus, sporta inventāru vai citus personiskos priekšmetus. Atvilktnei ir klusā aizvēršanas sistēma ar augstas kvalitātes Quadro vadotnēm, padarot  atvilktnes atvēršanu  un aizvēršanu ārkārtīgi gludu. Iekļūšanu atvilktnē atvieglo caurums ar silikona apdari, kas darbojas kā rokturis.
Pateicoties masīvām ozola kājām, mēbeles stingri stāv uz grīdas. To 18 cm augstums ievērojami atvieglo telpas uzkopšanu. Faktiskais attālums starp kājām var nedaudz atšķirties uz fotoattēliem.

Parametri:

  • Dziļums: 45.0 cm
  • Platums: 53.5 cm
  • Augstums: 201.5 cm
  • Svars: 49.5 kg

Ražotājvalsts: Eiropa
Garantija: 2 gadi

Uz augšu