Tapsētā gulta VOX Puric ar paceļamao mehānismu 120×200 VOX

689.00

Apraksts

Puric by VOX gulta ar paceļamo mehānismu ir kā radīta ērtai ikdienas atpūtai

Plaša gulēšanas virsma nodrošinās daudz vietas labam miegam, un mīkstais stepētais galvas balsts sniedz ērtu atbalstu atpūtai ikdienā!
Puric gulta no VOX ir aprīkota ar paceļamo mehānismu, zem kura ir liela veļas kaste gultasveļai. Gulta tiek ražota Polijā, speciāli VOX  individuālajiem pasūtījumiem, jo par polsterējuma audumu tekstūru un atbalsta kāju veidu izlemj pats pircējs!

Mēbeles ir kvalitatīvi polsterētas ar audumu, zem kura ir nosegti gultas sāni, un galvgalis.

Puric by VOX gulta izskatās viegli un  eleganti, kā arī piešķir guļamistabai mājīgu raksturu. Gultas ārējo izskatu iespējams personalizēt, izvēloties polsterējuma veidu un krāsu. No plašā paraugu klāsta varēsi izvēlēties viegli tīrāmos samta audumus, vai audumu kas mājdzīvniekiem draudzīgs. Audumu paraugi ir pieejami VOX pārstāvjiem, un tos var apskatīt tikai pēc klientu vai dizaineru pieprasījuma!

Puric by VOX gultai ir paceļamais mehānisms, un ietilpīga veļas kaste

18 cm augstās gultas atbalsta kājas, ļaus uzturēt telpu tīru uzkopšanas laikā. Piedāvājumā ir pieejamas 5 dažādas atbalsta kājiņas: slīpās ozola, slīpās gaišā oša un slīpās melnās, cilindra gaišs ozols, vai kvadrāta veida melnas. Gultas matracis  ir opcija ko jāiegādājas atsevišķi!  Matracis  šai gultai vislabāk derēs bez stipri noapaļotām malām. Zem matrača klaja atrodas plaša veļas kaste. Tajā tu varēsi droši uzglabāt tekstilizstrādājumus, spilvenus, un sezonas apģērbu. Vienkāršs paceļamais mehānisms atvieglo veļas kastes lietošanu ikdienā. Redeles ir izgatavotas no saplākšņa. Pateicoties īpašai aizsardzībai, paceltais matracis saglabā fiksētu stāvokli 75 grādu leņķī, un tas ir drošs. Tapsētās Gultas no VOX ir pieejamas trijos populārākos izmēros : 120,140,160 cm (matrača izmērs)
VOX Tapsēto gultu piedāvājumā ir pieejamas arī citas gultas ar dažādiem galvgaļu veidiem, kā piemēram modeļi Geometric un Harmonic.

Gultas izgatavošanas un piegādes laiks var sasniegt 45 darba dienas!!!
Tapsēto gultu izgatavošana notiek Polijā. Mēbeļu dizaina autore ir Joanna Leciejewska.

Gala cena Tapsētām gultām no VOX fabrikas ir atkarīga no auduma kategorijas un atbalsta kājiņām!!!
Tehniskā informācija: auduma paraugi katalogā un mājaslapas fotogrāfijās var atšķirties ar reālo produktu, un maksimālā atšķirība iespējama līdz aptuveni 5%

Parametri:

  • Platums: 127cm
  • Garums: 211cm
  • Augstums: 119cm

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Tapsētā gulta VOX Puric ar paceļamao mehānismu 120×200 VOX”
Uz augšu