Skapis četrdurvju ar bīdāmām durvīm Simple by VOX pelēks

919.00

Apraksts

Četrdurvju skapis Simple by VOX kas aprīkots ar bīdāmām durvīm, atvieglo drēbju uzglabāšanu, un ļauj uzreiz piekļūt visam skapja saturam.

Čertdurvju skapja Simple mehānisms ir aprīkotas ar Hettich kluso aizvēršanas sistēmu Silent System – īpaši tas noderīgi būs guļamistabā vai priekšnamā!
Skapja iekšpusē ir 3 LED lampas ar kustību sensoriem, kas iedegas atverot skapi. Lampas darbojās uz AAA tipa baterijām un skapim nevajag elektrības pievadu!!! Gaismiņas ļauj paņemt drēbes, neslēdzot pamata gaismu guļamistabā.
Četrdurvju skapim Simple ir divas papildu atbalsta kājiņas, kas nostiprina korpusa struktūru. Pateicoties tām, skapja konstrukcija var izturēt ļoti lielu svara slodzi!

Četrdurvju skapja Simple interjers veidots, pamatojoties uz pētījumiem, kā ērtāk lietot un uzglabāt drēbes.

Skapim komplektā ir 3 drēbju stangas – viena ir stacionāra,  un pārējās divas ievietojamas skapī pēc vajadzības un augstuma. Plašajā četrdurvju skapī Simple atradīsi 6 pārvietojamus plauktus, kurus varēsi izkārtot atbilstoši savām vajadzībām. Divas lielas atvilktnes atvieglo veļas uzglabāšanu, un papildus vieta zem tām ir ideāla ceļa somu un apavu uzglabāšanai!

Izmērs norādīts bez atbalsta kājām!  Ja izvēlaties dažādas atbalsta kājas, tad skapja kopējais  augstums pieaugs par 9cm!

MATERIALI:
Skapja korpuss: Egger  laminēta vai krāsota mēbeļu plātne – atkarībā no izvēlētā krāsu varianta!
Durvju fasādes: laminēta vai krāsota mēbeļu plātne , kas pārklāta ar soft touch laku– atkarībā no izvēlētā krāsu varianta!
Atbalsta kājas: atkarībā no izvēlētās formas; melnas, pelēkas, baltas, un  no dižskābarža. Piedāvājumā ir ari metāla melnas slides tipa kājiņas!
Rokturi: metāls krāsots Pelēks, Balts, Melns.

KRĀSAS:
Korpusa krāsu izvēle: balta, pelēka, melna vai ozola.
Fasādes krāsu izvēle: balta, pelēka, melna vai ozola.
Kājas pēc izvēles: melnā sliede, kvadrātveida kājas baltā, melnā, pelēkā vai ozola krāsā, melnas slīpās kājas, ovālas ozolkoka kājas vai iespēja bez kājām – tad skapis tiek novietots uz speciālām 2,5 cm aizsargājošām kājiņām!.
Rokturi  pēc izvēles: balti, pelēki vai melni.

Kopā ar atbalsta kājām skapis būs par 9 cm augstāks!!!

Piezīme: Četrdurvju skapja Simple by VOX  cena var būt dažāda! Tā ir atkarīga no Jūsu izvēlētā  skapja korpusa, durvju fasādes krāsas, un atbalsta kājiņām!

Pēc pasūtījuma saņemšanas, mēs Jūs informēsim par izvēlētā produkta gala cenu! Pasūtot Simple by VOX sērijas mēbeles, komentārā lūdzu ierakstīt kādā tonī vēlaties korpusu, durvju fasādes, rokturus, un kādas ir atbalsta kājas!

IZMĒRI

  • Platums: 185 cm
  • Dziļums: 57 cm
  • Augstums:230 cm

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Skapis četrdurvju ar bīdāmām durvīm Simple by VOX pelēks”
Uz augšu