Platais grāmatu plaukts Concept by VOX durvis melnas

309.00

Apraksts

Platais grāmatu plaukts no Concept by VOX kolekcijas, ir ideāla vieta grāmatām, spēļu konsolēm un dokumentu mapēm

Platajā grāmatu plauktā varēs viegli salikt arī citus priekšmetus, kas saistīti ar dažādiem hobijiem un nodarbošanos. Mantas droši varēsi izvietot plauktos, vai paslēpt slēgtā skapī un abās atvilktnēs.

Piecu atvērto plauktu augstums ir brīvi regulējams, tas ļaus organizēt telpu atbilstoši savām vajadzībām. Tajos varēs salikt mācību grāmatas, piezīmju burtnīcas, fotoalbumus vai iecienītākās lasāmās grāmatas. Pirms pasūti plato grāmatu plauktu no Concept by VOX, būs jāizlemj par fasādes durvju krāsu! Pieejamās krāsu iespējas ir safrāns, zils, sarkans, ozols, melns un rozā. Tā ir maināma opcija, kuru var iegādāties atsevišķi un nomainīt, kad vēlaties veikt izmaiņas.

Grāmatu plaukta Concept by VOX apakšā ir divas atvilktnes ar Quadro Hettich vadotnēm, kas nodrošina vienmērīgu un klusu atvēršanu un aizvēršanu

Tā ir ideāla vieta, dažādiem skolas piederumiem, sporta inventāram, vai mapēm ar dokumentiem.
Mēbelēm tiek izmantoti funkcionāli rokturi caurumu veidā ar silikona apdari, tads variants ir drošs mazākiem lietotājiem.
Pateicoties kluso eņģu aizvēršanas sistēmai, ir iespējams ērti atvērt un aizvērt skapīti – nedauzot durtiņas pret korpusu katrā aizvēršanas reizē!

Parametri:

  • Dziļums: 45.0 cm
  • Platums: 105.0 cm
  • Augstums: 201.5 cm
  • Svars: 83 kg

Ražotājvalsts: Eiropa
Garantija: 2 gadi

Uz augšu