Platā kumode ar platformu 106×53 Young Users VOX

359.00

Apraksts

Platā kumode no Young Users kolekcijas ir universāla mēbele apģērbu, rotaļlietu, grāmatu, un daudzu citu priekšmetu uzglabāšanai

Tā ir aprīkota ar plauktiem,  un atvilktni ar iekšējo glabātuvi, un gudro platformu, kas nodrošina papildu vietu lietām.
Platajai Kumodei Young Users by VOX  ir 4 plaukti, no kuriem 2 ir regulējami, un pārējie fiksēti. Tos viegli varēs pielāgojot individuālām vajadzībām.
Kumodes labās puses atvilktne, paslēpj otru mazāku atvilktni, kas lieliski noderēs privāto lietu uzglabāšanai.
Maksimālam komfortam platās kumodes Young Users durvis ir aprīkotas ar gumijotiem rokturiem. Atvilktnes ir novietotas uz augstas kvalitātes Hettich vadotnēm, pateicoties kurām tās gludi funkcionē!

Lai mainītu mēbeļu izskatu, pietiek iegādāties īpašus metāla pārsegus durvju fasādēm. Tie var būt ne tikai dekoratīvi, bet arī izglītojoši, radoši, vai izklaidējoši.

Platformas iekšpusē esošo atvilktni var pilnībā izvilkt, lai atvieglotu telpas tīrīšanu. Kastes gumijotie riteņi ir droši dažādiem grīdas segumiem.
Platā Kumode Young Users by VOX izceļas ar universālu formu un krāsu. Tā lieliski iederēsies bērnu, vai pusaudžu istabās. To var pielāgot arī guļamistabai, vai viesistabas iekārtojumam kur trūkst vietas mantu uzglabāšanai.
Ja vēlies, lai platforma pildītu arī soliņa lomu, un lai būtu aprīkota ar praktisko galdiņu?  Tad tev atliek izvēlieties citu mēbeļu versiju no Young Users kolekcijas  – Plato Kumodi Young Users by VOX ar 106x95cm platformu!!! Personalizē platās kumodes izskatu, un pievieno durvīm metāla fasādes pārklājumus, ko iesakām izvēlēties kopā ar bērnu!

Parametri:

  • Platums: 95 cm
  • Garums: 107 cm
  • Augstums: 141 cm
  • Masa: 92 kg

Ražotājvalsts: Polija VOX

Uz augšu