Kumode ar atvilktnēm un funkcionālo virsmu Simple by VOX

339.00

Apraksts

Ekstras:

Nosakiet savu istabas dizaina stilu, izvēloties korpusa, durvis, rokturu krāsu un kāju veidu.
Kumodes interjers tiks veidots tieši korpusam un fasādei Jūsu izvēlētajā krāsā.
Visas kumodes atvilktnes ir aprīkotas ar Silent System, pateicoties kurai pat strauja aizvēršanās neradīs troksni.
Kumodes aizmugurējā daļā zem slēgta atloka atrodas caurums, kurā var ievietot elektrības kabeli un visus Jums nepieciešamos lādētājus. Tādā veidā Jūs varat viegli sakārtot kabeļus, kas nepieciešami, lai pievienotu lampu, klēpjdatoru vai tālruņa lādētāju utt. Strāvas kabeli var izvadīt no galda, pateicoties dižskābarža kabeļa atverei. Atlokā iemontētas diskrētas eņģes palielina galda estētisko izskatu.

KRĀSAS
Korpuss – krāsu izvēle: balts, pelēks, melns vai ozola
Fasādes – krāsu izvēle: balta, pelēka, melna vai ozola
Kājas – pēc izvēles: melnā sliede, kvadrātveida kājas baltas, melnā, pelēkā vai ozola krāsā, melnās slīpas kājas, ovālas ozolkoka kājas vai iespēja bez kājām – tad kumode tiek novietotas uz aizsargājošām kājām.
Rokturi – pēc izvēles: balti, pelēki vai melni.

MATERIĀLS
Korpuss: laminēta vai krāsota mēbeļu plāksne – atkarībā no izvēlētā krāsu varianta. Balts vai ozola pelēks korpuss – laminēta plāksne. Melns korpuss – krāsota plāksne ar mīkstu pieskārienu apdari.
Fasādes: laminēta vai krāsota mēbeļu plāksne – atkarībā no izvēlētā krāsu varianta. Pelēka vai ozola fasāde – laminēta plāksne. Balta vai melna priekšpuse – krāsota plāksne ar mīkstu pieskārienu apdari.
Kājas – atkarībā no izvēlētās formas. melnas, pelēkas un baltas kājas: Dižskābardis, Koka krāsas kājas: ozola, sliedes kājas metāla melnas.
Rokturi: metāla

IZMĒRI
Garums: 90 cm
Platums: 47 cm
Augstums: 90 cm

Izmērs norādīts bez kājām. Ja izvēlaties atbalsta kājas, pievienojiet 1 cm augstumam un 9 cm, ja izvēlaties citas atbalsta kājas.

Piezīme: kumodes cena var būt dārgāka viņa ir atkarīga no Jūsu izvēlētās krāsas / rokturiem un kājām pēc pasūtījuma saņemšanas mēs Jūs informēsim par kumodes gala cenu, (bet ar citām kājām, rokturiem un krāsām kumodes max gala cena būs līdz 375 eur ar pvn).

Pasūtot kumodi komentārā varat atsāt kādas vēlaties krāsas un rokturus vai kājas.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Kumode ar atvilktnēm un funkcionālo virsmu Simple by VOX”
Uz augšu