Gulta ar slīpo galvgali 180×200 Nature by VOX

709.00

Apraksts

Ozolkoka līstojuma  galvgalis un  gulta, ir daļa no guļamistabas mēbelēm Nature kolekcijā. Tā piešķir telpai izcilu vieglumu, un greznu izskatu. Gultas ir pieejamas piecos izmēros, un būs lieliski piemērotas bērnu istabām, gan arī ģimenes guļamistabai. Izvēloties matraci ar dažādu cietību, iegūstam maksimāli ērtu vietu atpūtai un gulēšanai.

Divvietīgas gultas gadījumā varēs izvēlēties četrus guļamvietas platumus: 120 cm, 140 cm, 160 cm un 180 cm. Visos izmēros gultas ārējais garums ir 213 cm!
Gultas redeles var uzstādīt divos dažādos augstumos – lai varētu pielāgot matrača augstumu savām individuālajām vajadzībām.
Gultas karkasa noapaļotā mala kājgalī, palielina lietošanas komfortu un drošību. Bez bažām varēs izstiept kājas ārpus matrača izmēriem.
Gultas rāmis ir izgatavots no izturīgas  laminētas skaidu plātnes, pārklāts ar ABS maliņu. Tas garantē izturību pret nejaušiem skrāpējumiem un netīrumiem.
Augstās ozolkoka kājas piešķir mēbelēm vieglumu un stilu. Pateicoties tam uzkopšana ar putekļsūcēju guļamistabā ir daudz vienkāršākā, un ērtāka.

Parametri:

  • Dziļums: 213.0 cm
  • Platums: 185.0 cm
  • Augstums: 95.0 cm
  • Masa: 50.6 kg

Ražotājvalsts: Eiropa

Garantija: 2 gadi

Uz augšu