Kafijas galdiņš mazais D80 Simple by VOX ozola

280.00

Apraksts

Ekstras:

Simple zemais kafijas galdiņš ir pieejams četros krāsu variantos: balts, pelēks, melns un ozolkoka.
Baltajiem un pelēkajiem galdiem ir laminētas koka virsmas. Kājas ir izgatavotas no dižskābarža koka, kuras krāsotas ar laku mīksta pieskāriena efektu, tādā pašā krāsā kā galda virsma. Arī galda sāni un atvilktnes priekšpuse ir pārklāta ar mīkstu pieskārienu laku.
Melnajam galdam virsma ir no laminētas plātnes, kas krāsota ar laku, piešķir maiga pieskāriena efektu. Kājas izgatavotas no dižskābarža koka, kas krāsots ar laku mīksta pieskāriena efektu, tādā pašā krāsā kā galda virsma. Arī galda sāni un atvilktnes priekšpuse ir pārklāti ar mīkstu pieskārienu laku.
Ozolkoka galda virsma izgatavota no laminētas plātnes. Kājas izgatavotas no ozola koka, kas krāsots ar laku tādā pašā krāsā kā galda virsma. Galda sāni un atvilktnes priekšpuse, izgatavoti no saplākšņa, kas apdarināts ar ozola finieri un pārklāti ar mīkstu laku.
Galda augstums ir 35 cm un diametrs 80 cm. To var kombinēt ar Simple kolekcijā pieejamo augstāko galdu, 45 cm augstumā un 54 cm diametrā, pieejams arī četros krāsu variantos.
Zem galda virsmas ir neliela atvilktne mazu priekšmetu uzglabāšanai.

Parametri:

Platums: 80 cm
Dziļums: 80 cm
Augstums: 35,5 cm

Masa: 17 kg

Ražotājvalsts: Eiropa

Garantija: 2 gadi

Uz augšu