Divdurvju slēgtais grāmatu skapis Young Users VOX

269.00

Apraksts

Slēgtais grāmatu skapis no Young Users kolekcijas, ir ietilpīga mēbele ar 8 iekšējiem plauktiem un lielu atvilktni

Slēgtais grāmatu skapis no Young Users kolekcijas, ir ietilpīga mēbele ar 8 iekšējiem plauktiem un lielu atvilktni. Skapis ļoti labi iederas bērnu, vai pusaudžu istabās. Slēgtajam skapim Young Users ir daudz vietas priekšmetu uzglabāšanai un tas izceļas ar asimetrisku dizainu.
Plaukti ir regulējami augstumā, un tu pats vari pielāgot skapja iekšpusi, lai varētu  ērti izvietot drēbes, grāmatas, kompaktdiskus, rotaļlietas, vai citus priekšmetus, kuri būs pa rokai!

Slēgtajā grāmatu skapī Young Users by VOX ir daudz vietas priekšmetu uzglabāšanai, un tas izceļas ar asimetrisku dizainu

Klusi aizveramās durvis, un vienmērīgi izbīdāmās atvilktnes ir elementi, kas nodrošina ikdienas lietošanas komfortu. Komfortu palielina gumijoti rokturi, kas ir droši  mazajiem lietotājiem.
Durvju fasādes var aprīkot ar metāla pārsegumiem, un tādejādi  piešķirt mēbelēm īpašu noskaņu. Uz durvju fasādēm varēsi pievienot magnētus, veikt piezīmes, zīmēt ar ūdens bāzes marķieriem, un pat spēlēt dažādas spēles: darts, dambrete, basketbols !!!
Plaukta kreisā puse ir par 10 cm seklāka, un oriģinālā forma padara slēgtā grāmatu skapja izkārtojumu ļoti interesantu un mūsdienīgu.
Slēgto grāmatu skapi Young Users novietojot uz platformas no kolekcijas Young Users, tu iegūsi papildu vietu mantu uzglabāšanai.

Parametri:

  • Dziļums: 43.0 cm
  • Platums: 106.0 cm
  • Augstums: 159.0 cm
  • Masa: 75.0 kg

Ražotājvalsts: Eiropa
Garantija: 2 gadi

Uz augšu