Skapītis Concept by VOX durvis ozola

119.00

Apraksts

Ekstras:

Skapītis no Concept kolekcijas telpā var veikt daudzas dažādas funkcijas. Jūs pats izlemjat gan tā priekšpuses durvju krāsu, gan tā pielietošanas mērķi.

Skapīša iekšpusē ir viens ietilpīgs plaukts. Jūs varat uzglabāt kancelejas piederumus, spēles un rotaļlietas, kosmētiku un visas citas lietas, kurām vēlaties ērti piekļūt.
Skapītis ir lieliski piemērots kā naktsgaldiņš pie gultas, gan iederēsies pie rakstāmgalda, kā papildinājums drēbju skapim vai neliela mēbele parocīgiem priekšmetiem. Tā kompaktais izmērs ļauj to brīvi pārvietot, mainot pielietojuma mērķi.
Skapītī tiek izmantota klusas aizvēršanas sistēma, kas palielina lietošanas komfortu. Ļoti ērti ir atvērt durvis. Roktura lomu spēlē praktisks caurums ar silikona apdari.
Pateicoties noņemamām skapīša durvīm priekšpusei, tās viegli iederēsies jebkurā telpā. Pirkuma posmā jums jāizvēlas starp safrāna, zilā, sarkanā, ozola, melnā un rozā variantiem. Jebkurā laikā jūs varat iegādāties jaunu priekšējo durtiņu ar citu krāsu, un nomainīt šo elementu.
Skapītis stāv uz cietām ozola kājām. Pateicoties to, ka tās ir  18 cm augstas, mēbele kļūst gaisīga un mums ir daudz vieglāk iztīrīt telpu.

Parametri:

  • Dziļums: 45 cm
  • Platums: 53.5 cm
  • Augstums: 71.5 cm
  • Svars: 19.1 kg

Ražotājvalsts: Eiropa
Garantija: 2 gadi

Uz augšu