Skapis trīsdurvju Nature by VOX ozola/balts

719.00

Apraksts

Skapis kas palīdz sakārtot tavu garderobi

Trīsdurvju skapis no Nature kolekcijas ir mēbele, kas palīdz sakārtot savu privāto garderobi. Plašajā un funkcionālajā  skapja interjerā, būs daudz drēbju, tāpēc pārdomātajam dizainam varēsi tās viegli sašķirot.

Aiz dubultdurvīm atradīsi atvērtu telpu, kur iekārt kreklus, jakas, un kleitas. Trīs plašās atvilktnes apakšējā daļā, palīdzēs  sakārtot apakšveļu vai  drēbju aksesuārus.
Skapim aiz vienām durvīm slēpjas četri plaukti ar regulējamu augstumu.
Maini mēbeļu izskatu, izvēloties vienu no divām pieejamajām fasādes krāsām. Varam izvēlēties gaišu ozola toni, vai klasisku un universālu balto?
Skapja priekšējās vertikālās malas ir izgatavotas no ozolkoka. To noapaļotā forma ne tikai saskan ar noapaļotiem rokturiem, bet arī padara mēbeļu lietošanu drošāku.
Visas durvis, un atvilktnes ir aprīkotas ar klusās aizvēršanas mehānismu Hettich. Pateicoties tam aizverot drēbju skapi,  varat atvadīties no nepatīkamiem trokšņiem.
Slīpas kājas piešķir visai konstrukcijai vieglumu, un izturību. Augstās kājas vienlaikus ir kopīgs Nature kolekcijas mēbeļu elements. Pateicoties tam būs vieglāk izveidot saskaņotu interjera izkārtojumu, un to augstums atvieglos  grīdas tīrīšanu.

Parametri:

  • Garums: 149.5.0 cm
  • Platums: 58.0 cm
  • Augstums: 207.50 cm
  • Masa: 155.3 kg

Ražotājvalsts: Eiropa
Garantija: 2 gadi

Uz augšu