Rakstāmgalds ar durvīm un 3 atvilktnēm Simple VOX 140 cm

399.00

Apraksts

Nosakiet savu rakstāmgalda dizaina stilu, izvēloties korpusa, durvis un rokturu krāsu.

Rakstāmgalda iekšpuse būs tieši tādā krāsā, kāda izvēlēta korpusam. Rakstāmgaldam, kas pasūtīts bez kājām (uz 2,5 cm kajinām), ir ieteicamais augstums lietotājiem, kas ir mazāki par 150 cm. Ja rakstāmgaldu izmantos garāks cilvēks, ieteicams izvēlēties 9cm kājas vai ritenīšus.

Rakstāmgaldam (zem galda virsmas) ir plaša, un ļoti ietilpīga atvilktne. Tajā var glabāt biroja piederumus, klēpjdatoru, lādētājus, darba plānotājus, un citas lietas. Atvilktnes nelielais dziļums atvieglo tajā priekšmetu atrašanu.
Rakstāmgalda labajā pusē ir 3 atvilktnes. Atvilktnes aizņem visu rakstāmgalda dziļumu, tāpēc tiek izmantota lietderīgi visa galda telpa.
Rakstāmgalda aizmugure ir estētiski apstrādāta, tāpēc varat to novietot ne tikai pie sienas, bet piemēram atstāt telpas vidū.
Visas durvis un atvilktnes ir aprīkotas ar kluso Silent System, pateicoties kurai pat pēkšņa aizvēršanās neradīs troksni.
Galda aizmugurē zem šarnīra atloka atrodas caurums, kurā var ievietot elektrības kabeli un visus nepieciešamos lādētājus. Tādā veidā Jūs varat viegli sakārtot kabeļus, kas nepieciešami, lai pievienotu lampu, klēpjdatoru vai tālruņa lādētāju utt. Strāvas kabeli var izvadīt no galda, pateicoties kabeļa atverei. Atlokā iemontētas diskrētas eņģes palielina galda estētisko izskatu.
Rakstāmgalda aksesuāru  komplektā ietilpst: telefona turētājs (atvieglo tā uzlādi), foto rāmis, piezīmju turētājs, liela instrumentu kaste, magnētiskā tāfele. Visi funkcionālās loksnes elementi ir izgatavoti no ozola koka

KRĀSAS:

Simple mēbeles var konfigurēt ar dažādu krāsu apdares materiāliem. Var izvēlēties kvalitatīvus laminētus un krāsotas mēbeļu plātnes, kas apstrādātas ar soft touch matētu laku, kas piešķir nedaudz gumijotas virsmas efektu.

Korpuss – krāsu izvēle: balts, pelēks, melns vai ozola
Fasādes – krāsu izvēle: balta, pelēka, melna vai ozola
Kājas – pēc izvēles: melnā sliede, kvadrātveida kājas baltas, melnā, pelēkā vai ozola krāsā, melnās slīpas kājas vai ovālas ozolkoka kājas.
Rokturi – pēc izvēles: balti, pelēki vai melni.

Parametri:

  • Garums: 140 cm
  • Platums: 67 cm
  • Augstums: 68,5 cm
  • Kopā ar kājām  galds ir 9 cm augstāks!!!

Piezīme: Rakstāmgalda cena var būt dažāda! Tā ir atkarīga no Jūsu izvēlētās korpusa, fasādes krāsas, un rakstāmgalda kājiņām. Pēc pasūtījuma saņemšanas mēs Jūs informēsim par mēbeļu izmaksām!
Pasūtot rakstāmgaldu, komentārā varat uzrakstīt kādā tonī vēlaties rakstāmgalda korpusu, fasādi, un  atbalsta kājas.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Rakstāmgalds ar durvīm un 3 atvilktnēm Simple VOX 140 cm”
Uz augšu