Rakstāmgalds ar 3 atvilktnēm bērniem 140L Young Users VOX

299.00

Apraksts

Rakstāmgalds ar 3 atvilktnēm bērniem Young Users

140 L Young Users rakstāmgalds nodrošina ērtu vietu mācībām un darbam. Zem galda virsmas atrodas modulis ar ietilpīgām atvilktnēm, un garo atvilktni ar atveramu fasādi. Papildu elements piedāvā vairāk vietas mantu uzglabāšanai.

Rakstāmgaldam ir modulis ar atvilktnēm, kur augšējā daļā ir 2 mazākas atvilktnes, bet apakšējā – 1 lielāka. Pateicoties tam, varēs funkcionāli sakārtot gan  savus privātos niekus, gan grāmatas un piezīmju burtnīcas.
Galda virsma nodrošina lielu darba vietu. Zem tās ir plata atvilktne ar priekšpusi, kuru var atvērt par 90 grādiem. Tanī var būt datora tastatūra, vai ērta piezīmju un pildspalvu glabātuve.
Atvilktnes ir aprīkotas ar kvalitatīvām Hettich vadotnēm, pateicoties kurām tās gludi atveras un aizveras. Gumijoti rokturi palielina lietošanas komfortu.
Rakstāmgalda pamata konstrukcijā ir praktisks konteiners. To var izmantot, lai uzglabātu mācību grāmatas vai mapes ar dokumentiem.
Galdu var ērti pielāgot interjera plānojumam. Gan rakstāmgaldu, gan atbalsta konteineru var uzstādīt kreisās vai labās puses versijā.
Pateicoties universālajam dizainam, rakstāmgalds iekļaujas ne tikai bērnu vai pusaudžu istabās, tas var būt arī pieaugušo mājas biroja darba galds.
Lai mainītu mēbeļu neitrālo raksturu, vienkārši iegādājies fasādes metāla pārsegus. Tādā veidā varēsi iegūt radošu, izklaidējošu, un  izglītojošu papildinājumu interjerā.

Parametri:

  • Garums: 140-165 cm
  • Platums: 65 cm
  • Augstums: 75 cm
  • Masa: 69.6 kg

Ražotājvalsts: Eiropa
Garantija: 2 gadi

Uz augšu