Platā kumode ar plauktiem un atvilktnēm Young Users VOX

199.00

Apraksts

Platā kumode no Young Users kolekcijas būs lieliski piemērota bērnistabai, pusaudžu istabai, birojam, vai viesistabai

Platajā kumode no Young Users by VOX  plaukti ir ar regulējamu augstumu, un vienmērīgi aizveramās atvilktnes palīdzēs labāk saorganizēt mantu uzglabāšanu.
Platās kumodes iekšpusē ir 4 plaukti: 3 kreisajā pusē no kuriem augšējais un apakšējais ir regulējams augstumā, un 1 plaukts labajā pusē. Tu pats vari pielāgot mēbeļu interjeru, tāda veida priekšmetiem kurus vēlies turēt iekšpusē!

Ergonomiskie rokturi no gumijas, un klusais aizvēršanas mehānisms nodrošina ikdienas komfortu

Modulis ar 2 atvilktnēm atvieglo mantu izvietošanu. Tas kalpo kā vieta apakšveļai, rotaļlietām, aksesuāriem, vai suvenīriem. Iekšējā atvilktne ir ideāla vieta privāto lietu uzglabāšanai.
Ergonomiskie rokturi no gumijas, un klusais aizvēršanas mehānisms nodrošina ikdienas komfortu lietojot plato kumodi no Young Users kolekcijas. Pārdomāts dizains nodrošina drošību, un ergonomiku visiem  mēbeļu lietotājiem.
Lai personalizētu mēbeļu izskatu, pietiks ar metāla fasāžu pārklājuma iegādi no Young Users kolekcijas  durvju fasādēm. Uz tām varēs pielikt bildes ar magnētiem, spēlēt dambreti, šautriņas, vai mini basketbolu – katrs bērns noteikti atradīs ar ko sevi nodarbināt brīvā laikā!

Parametri:

  • Dziļums: 43 cm
  • Platums: 106 cm
  • Augstums: 106 cm
  • Masa: 58,7 kg

Ražotājvalsts: Polija VOX
Garantija: 2 gadi

Uz augšu