Dīvāns Abpusējais Slide lll by VOX

1,299.00

Apraksts

Dīvāns tiek izgatavots pēc pasūtījuma ar jūsu izvēlēto audumu!

Slide dīvāns ir inovatīva mēbele, kas sekos mājsaimniecības locekļu mainīgajām vajadzībām. Tā izkārtojumu var brīvi mainīt, saskaņojot kopā un atsevišķi veiktās aktivitātes. Pārvietojamie bloki ļauj pārveidot klasisko dīvānu, par stūra dīvānu, vai divpusējo dīvānu ar ērtu guļamvietu. Mēbeļu funkcionalitāti uzlabo gudrās kabatas maziem priekšmetiem, un gultas veļas kastes nodalījumi. Dīvāns tiek izgatavots pēc pasūtījuma ar jūsu izvēlēto audumu!

Slide dīvāna konstrukcija ir maināma. To var novietot viesistabas vidū kā  centrālo elementu, kas atdala ēdamistabas zonu no atpūtas zonas, un to var izmantot no abām pusēm vai atstāt pie sienas kā klasisko dīvānu.
Mēbelē ietilpst 2 pārvietojami bloki, aprīkoti ar platām malām. Virs tiem ir fiksēta atzveltne, kas stiepjas visā dīvāna platumā. Tā koniskā forma nodrošina ērtu atbalstu abām dīvāna pusēm.
Bīdāmie sēdekļi sniedz daudzas iespējas mēbeļu konfigurēšanai. Ar viņu palīdzību jūs varat iegūt klasisku vai divpusēju dīvānu. Nedaudz izvelkot, iegūsiet dīvānu ar vienu vai diviem blokiem – atkarībā no tā, vai vēlaties atpūsties kopā vai atsevišķi.
Slide dīvānu var lietot kā ikdienas gultu. Pēc abu sēdekļu maksimālā pagarinājuma tiek izveidota guļamvieta ar izmēriem 113 x 200 cm.
Mēbeļu iekšpusē ir 2 praktiski konteineri, kuros var uzglabāt segas, spilvenus, vai sezonas apģērbu.

Slide dīvāns ir pieejams vairākos audumu veidos. Pašam izlemjot par apdari, mēbeles ir viegli pieskaņot interjera dizainam. Pilnu materiālu paraugu var apskatīt un aptaustīt pie oficiāliem produkcijas izplatītājiem!
Augstās melnās kājas nodrošina ērtu piekļuvi grīdai zem dīvāna. Bloki no vienas puses  ir apdarināti ar gumijas riteņiem, kas atvieglo sēdekļu pārvietošanu.
Var iegādāties mazo vai lielo pufu ar konteineru dīvānam, kas derēs kā krēsls vai galdiņš.

Ir vērts pasūtīt abas mēbeles vienlaicīgi, lai pārliecinātos, ka mēbeļu audumi nāk no vienas ražošanas partijas un to tonis ir identisks.
Slide dīvāns tika izveidots Polijā. To izstrādāja dizainere Marta Krupińska. Oriģinālajai mēbelei Lodzas dizaina festivāla tika piešķirts prestižais nosaukums “must have” 

Parametri:

  • Platums: 240.0 cm
  • Dziļums: 120.0 cm
  • Augstums: 88.0 cm
  • Kājiņas augstums: 16,0 cm
  • Masa: 125.2 kg

Ražotājvalsts: Eiropa
Garantija: 2 gadi

Uz augšu