Divpusējā atvērtā kumode Nature by VOX Ozols ar baltu

339.00

Apraksts

 Vieglās formas divpusējā kumode no Nature by VOX nodrošinās vietu dažādu priekšmetu uzglabāšanai

Nature by VOX divpusējā kumodē varēsi uzglabāt visu, sākot no grāmatām un privātiem nieciņiem – līdz puķupodiem ar augiem. Divpusēja piekļuve kumodes plauktiem nozīmē, ka kumodi var izmantot  telpā dažādos veidos!
Kumode sastāv no sešām simetriskām nišām, no kurām pusei ir starpsiena vidū! Kumodes virsmas augšpusē ir liela brīva zona, pateicoties tai mēbeles ir patiešām ietilpīgas.
Piekļuve no abām pusēm nozīmē, ka Nature divpusējā kumode var darboties arī kā atdalītājs starp divām telpu zonām – piemēram: virtuves zonu un viesistabas TV zonu. Tas ir lielisks risinājums atvērtā plānojuma telpās!

Divpusējās kumodes Nature by VOX korpusa ozolkoka dekors rada smalku kontrastu ar balto interjeru.

Šo krāsu kombinācijas universālais raksturs,  labi iederēsies dzīvojamā istabā, gan guļamistabā!
Noapaļotas garākās korpusa malas divpusējai kumodei Nature by VOX palielina ikdienas lietošanas drošību! Ozola masīvkoks no kura tiek izgatavoti sānu malu nobeigumi, piešķirs klasisku šiku un pasargā lietotājus no nejaušiem sāpīgiem sasitumiem!
Masīvas kājas no dabīgā ozolkoka nodrošina divpusējās kumodes kumodes Nature by VOX stabilitāti, ilgstoši saglabājot estētisku izskatu. Atbalsta kājiņu diagonālais izvietojums ir kopīgs elements visai Nature kolekcijai – pateicoties tam varēs viegli sagatavot saskaņotu telpas mēbeļu interjeru un  izkārtojumu.

Parametri:

  • Garums: 179.50 cm
  • Platums: 40 cm
  • Augstums: 72 cm
  • Masa: 38.4 kg

Ražotājvalsts: Eiropa
Garantija: 2 gadi

Uz augšu