Kumode divpusējā Nature by VOX ozola/balta

329.00

Apraksts

Praktiska, vieglas formas kumode no kolekcijas Nature nodrošinās vietu dažādu priekšmetu glabāšanai: sākot no grāmatām, un privātiem nieciņiem – līdz podiem ar augiem. Divpusēja piekļuve plauktiem nozīmē, ka kumodi var izmantot dažādos veidos!
Kumode sastāv no sešām simetriskām daļām, no kurām pusei ir starpsiena vidū. Augšpusē ir liela brīva zona, pateicoties tam mēbeles ir patiešām ietilpīgas.
Piekļuve no abām pusēm nozīmē, ka Nature kumode var darboties arī kā sadalītājs starp divām telpu zonām – piemēram: virtuves zonu un viesistabas TV zonu.
Korpusa ozolkoka dekors rada smalku kontrastu ar balto interjeru. Šī kombinācijas universālais raksturs iederēsies, gan dzīvojamā istabā, gan guļamistabā.
Noapaļotas garākās malas palielina ikdienas lietošanas drošību. Ozola masīvkoks, no kura tiek izgatavoti sānu malu nobeigumi, piešķirs klasisku šiku.
Masīvas kājas no dabīgā ozolkoka nodrošina kumodes stabilitāti, ilgstoši saglabājot estētisku izskatu. To diagonālais izvietojums ir kopīgs elements visai Nature kolekcijai – pateicoties tam varat viegli sagatavot saskaņotu telpas mēbeļu  izkārtojumu.

Parametri:

  • Garums: 179.50 cm
  • Platums: 40 cm
  • Augstums: 72 cm
  • Masa: 38.4 kg

Ražotājvalsts: Eiropa
Garantija: 2 gadi

Uz augšu