Kumode ar četrām atvilktnēm Simple by VOX

389.00

Apraksts

Izveido savu sapņu mēbeli no Simple by VOX kolekcijas- izvēloties korpusa krāsu, fasādes toni, akcenta rokturus un atbalsta kājiņas.

Kumodes Simple by VOX interjers tiks izgatavots tieši tādā krāsā, kāda tu izvēlēsies korpusam!
Kumodei Simple by VOX ar atvilktnēm ir klusā aizvēršanas sistēma Silent System no Hettich, pateicoties kurai pat pēkšņa aizvēršanās neizraisīs fasāžu atsitienu pret mēbelēm. Pateicoties precīzam  vadotņu izvietojumam, atvilktnēs varēsi izmantot visu mēbeļu dziļumu. Tātad tu tajā “neuzglabāsi gaisu”, bet praktiski izmantosi visu platību mantu uzglabāšanai!

Simple by VOX mēbeles vari personalizēt ar materiāliem ar dažādu apdari.

Tu vari Kumodei Simple by VOX ar atvilktnēm izvēlēties kādu no kvalitatīvām laminētām plātnēm vai krāsotām plātnēm, kas apdarinātas ar matētu soft touch laku, t.i., materiālam sniedzot nedaudz gumijotas virsmas efektu! Ozolkoka un pelēkas mēbeles izgatavotas no augstas kvalitātes laminētas plātnes (priekšējais korpuss). Melnas mēbeles ir izgatavotas no krāsota dēļa, kas pārklāta ar matētu laku (priekšējais korpuss). Baltas mēbeles izgatavotas no laminētas plātnes (korpuss) un ar matētu laku krāsotas plātnes (priekšpuse).
Izmērs ir bez kājām. Ja izvēlaties aizsargpēdas, pievienojiet augstumam 1 cm, ja izvēlaties citas pēdas: 9 cm.

KRĀSAS:
Korpuss – krāsu izvēle: balts, pelēks, melns vai ozola
Fasādes – krāsu izvēle: balta, pelēka, melna vai ozola
Kājas – pēc izvēles: melnā sliede, kvadrātveida kājas: baltas, melns, pelēks vai ozola, melnas slīpas kājiņas,  ovālas ozolkoka kājas, vai  bez kājām – tad mēbeles tiek novietotas uz aizsargājošām kājām 2,5 cm augstumā
Rokturi – krāsu izvēle: balti, pelēki vai melni.

Izmērs norādīts bez atbalsta kājām. Ja izvēlies atbalsta kājas, pievienojiet augstumam +9 cm, ja izvēlaties bez kājiņām tad+2,5 cm!!!
Piezīme: kumodes cena var būt mainīga, tā ir atkarīga no izvēlētās krāsu un materiāliem, rokturiem,un  atbalsta kājām!
Pēc pasūtījuma saņemšanas mēs informēsim par kumodes gala cenu, izvēlētajā kombinācijā!
Pasūtot kumodi komentārā vajag ierakstīt kādus vēlies rokturus vai fasādes, korpusa krāsu un atbalsta kājiņas ( skati produktu bildes)

Parametri:
Platums: 90 cm
Dziļums: 47 cm
Augstums: 90 cm

 

 

 

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Kumode ar četrām atvilktnēm Simple by VOX”
Uz augšu