Kumode 4 atvilktnes ar podestu 95 cm Young Users VOX

399.00

Apraksts

Kumode ar 4 atvilktnēm un podestu 106×95 no Young Users kolekcijas ir kreatīvs risinājums pusaudžu istabai

Militāristisks izskats un maksimāla ietilpība – šīs ir tās  īpašības, kas raksturo kumodi ar 4 atvilktnēm un  platformu 106×95, kas pieder pie radošās Young Users kolekcijas. Daudzās atvilktnes ļauj ērti piekļūt priekšmetiem, kas atvieglo kārtības uzturēšanu.

Kumodei ir 4 ietilpīgas atvilktnes. Tās paredzētas lai varētu ērti sakārtot dažāda veida mantas.
Atvilktnes ir izvietotas uz augstas kvalitātes vadotnēm no Hettich. Kumodei ar 4 atvilktnēm maksimālam komfortam ergonomiskie rokturi ir pārklāti ar gumiju.

Daudzās atvilktnes ļauj ērti piekļūt priekšmetiem, kas atvieglo kārtības uzturēšanu

Platformā ir iekļauta liela atvilktne uz riteņiem, kuru pēc vajadzības gadījumā var pilnībā izvilkt un pārvietot, lai atvieglotu telpas uzkopšanu. Iegādājies metāla durvju pārsegus un piešķir savai kumodei sapņu izskatu. Uz tiem varēsi rakstīt un zīmēt uz ūdens bāzes balstītiem marķeriem, piestiprināt magnētus un fotoattēlus. Ir daži  fasādes pārklājumi kas kalpo kā ērti plānotāji un spēļu dēļi.
Šāda universālā kumode ir lieliska izvēle bērnu istabai, kuru vajadzības strauji aug.  Ja drēbes vairs neietilpst atvilktnēs, pietiek paplašināt mēbeli papildu moduļiem no Young Users kolekcijas.

Parametri:

  • Platums: 107 cm
  • Dziļums: 95 cm
  • Augstums: 89 cm
  • Masa: 93 kg

Ražotājvalsts: Eiropa
Garantija: 2 gadi

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Kumode 4 atvilktnes ar podestu 95 cm Young Users VOX”
Uz augšu