Kafijas galds augstais D80 Simple by VOX balts

329.00

Apraksts

Augstais kafijas galdiņš Simple D80 ir pieejams četrās krāsās: baltā, pelēkā, melnā un ozola tonī

Baltiem un pelēkiem galdiem ir laminētas koka galda virsmas. Kājas ir izgatavotas no dižskābarža koka, kas krāsots ar laku ar mīksta pieskāriena efektu, tādā pašā krāsā kā galda virsma. Arī galda sāni un atvilktnes priekšpuse ir pārklāti ar mīkstu pieskārienu laku.
Melnajam galdam galda virsma ir izgatavota no laminētas plātnes, krāsota ar soft touch laku. Kājas ir izgatavotas no dižskābarža koka, krāsotas ar laku mīksta pieskāriena efektu, tādā pašā krāsā kā galda virsma. Arī galda sāni un atvilktnes priekšpuse ir pārklāti ar mīkstu pieskārienu laku.

Zem galda virsmas ir neliela atvilktne mazu priekšmetu uzglabāšanai.

Ozolkoka galda virsma izgatavota no laminētas plātnes. Kājas ir izgatavotas no ozola koka, krāsotas ar laku tādā pašā krāsā kā galda virsma. Galda sāni un atvilktnes priekšpuse ir izgatavota no saplākšņa ar ozola finieri, pārklāti ar soft touch laku.
Galda augstums ir 55 cm un diametrs 80 cm. To var kombinēt ar Simple kolekcijā pieejamo zemo galdu 35 cm augstumā un 80 cm diametrā vai vidējo galdu 45 cm augstumā un 54 cm diametrā, kas pieejams arī četros krāsu variantos.
Zem galda virsmas sānos ir neliela atvilktne mazu priekšmetu uzglabāšanai.

IZMĒRI:

  • Platums: 80 cm
  • Dziļums: 80 cm
  • Augstums: 55 cm
  • Masa: 20 kg

Ražotājvalsts: Polija VOX

Uz augšu