Kafijas galdiņš mazais D80 Simple by VOX pelēks

260.00

Apraksts

Ekstras:

Zemais kafijas galdiņš ir pieejams četros krāsu variantos: baltā, pelēkā, melnā un ozolkoka.
Baltajiem un pelēkajiem galdiem ir laminētas koka galda virsmas. Kājas ir izgatavotas no dižskābarža koka, krāsotas ar laku mīksta pieskāriena efektu, tādā pašā krāsā kā galda virsma. Arī galda sāni un atvilktnes priekšpuse ir pārklāti ar mīkstu pieskārienu laku.
Melnajam galdam, galda virsma ir no laminētas plātnes, kas krāsota ar laku, kas piešķir maiga pieskāriena efektu. Kājas ir izgatavotas no dižskābarža koka, krāsotas ar laku mīksta pieskāriena efektu, tādā pašā krāsā kā galda virsma. Arī galda sāni un atvilktnes priekšpuse ir pārklāti ar mīkstu pieskārienu laku.
Ozolkoka galda virsma izgatavota no laminētas plātnes. Kājas izgatavotas no ozola koka, krāsotas ar laku tādā pašā krāsā kā galda virsma. Galda sāni un atvilktnes priekšpuse, izgatavota no saplākšņa, kas apdarināta ar ozola finieri, pārklātas ar mīkstu laku.
Galda augstums ir 35 cm un diametrs 80 cm. To var kombinēt ar Simple kolekcijā pieejamo augstāko galdu, 45 cm augstumā un 54 cm diametrā, pieejams arī četros krāsu variantos.
Zem galda virsmas ir neliela atvilktne mazu priekšmetu uzglabāšanai.

Parametri:

  • Platums: 80 cm
  • Dziļums: 80 cm
  • Augstums: 35,5 cm

Masa: 17 kg

Ražotājvalsts: Eiropa

Garantija: 2 gadi

Uz augšu