Gulta 120×200 ar slīpo ozolkoka galvgali Nature by VOX

629.00

Apraksts

Gultas slīpais galvgalis veidots no ozola masīvkoka listēm, un gulta ir daļa no guļamistabas mēbelēm Nature by VOX kolekcijā

Tā piešķir telpai izcilu vieglumu, un greznu izskatu. Gultas no Nature by VOX mēbeļu kolekcijas ir pieejamas piecos izmēros, un būs lieliski piemērotas gan bērnu istabām, kā arī ģimenes guļamistabai. Izvēloties matraci ar dažādu cietības pakāpi, iegūstam maksimāli ērtu vietu atpūtai un gulēšanai.

Divvietīgas gultas gadījumā varēs izvēlēties četrus guļamvietas platumus: 120 cm, 140 cm, 160 cm un 180 cm. Visos izmēros gultas ārējais garums ir 213 cm!

Gultas Nature by VOX matrača atbalsta  redeles var uzstādīt divos dažādos augstumos – lai varētu pielāgot matrača augstumu savām vajadzībām.

Gultas karkasa noapaļotā mala kājgalī, palielina lietošanas komfortu un drošību. Bez bažām varēs izstiept kājas ārpus matrača izmēriem.
Gultas rāmis ir izgatavots no izturīgas  laminētas skaidu plātnes, pārklāts ar ABS maliņu. Tas garantē izturību pret nejaušiem skrāpējumiem un netīrumiem.
Augstās ozolkoka kājas piešķir mēbelēm vieglumu un izturību. Pateicoties to augstumam, telpas uzkopšana ar putekļsūcēju guļamistabā ir daudz vienkāršākā, un vieglāka.

Parametri:

  • Garums: 213.0 cm
  • Platums: 125.0 cm
  • Augstums: 95.0 cm
  • Masa: 50.6 kg

Ražotājvalsts: Polija VOX
Garantija: 2 gadi

Uz augšu