Kafijas galdiņš mazais D80 Smple by VOX balts

279.00

Apraksts

Simple by VOX zemais kafijas galdiņš ir pieejams četros krāsu variantos: balts, pelēks, melns un ozolkoka tonī

Baltajiem un pelēkajiem galdiem ir laminētas dēļu virsmas. Kājas ir izgatavotas no dižskābarža koka, kuras krāsotas ar laku mīksta pieskāriena efektu, tādā pašā krāsā kā galda virsma. Arī galda sāni un atvilktne priekšpuse ir pārklāti ar mīkstu pieskārienu laku.
Melnajam galdam ir virsma no laminētas plātnes, kas krāsota ar laku, kas piešķir maiga pieskāriena efektu. Kājas ir izgatavotas no dižskābarža koka, kas krāsots ar laku mīksta pieskāriena efektu, tādā pašā krāsā kā galda virsma. Arī galda sāni un atvilktnes priekšpuse ir pārklāti ar mīkstu pieskārienu laku.

Zem Simple D80 galdiņa virsmas ir neliela atvilktne, kas lieliski noder mazu priekšmetu uzglabāšanai.

Ozolkoka galda virsma izgatavota no laminētas plātnes. Kājas izgatavotas no ozola koka, kas krāsots ar laku tādā pašā krāsā kā galda virsma. Galda sāni un atvilktnes priekšpuse, izgatavoti no saplākšņa, kas apdarināts ar ozola finieri, ir pārklāti ar mīkstu laku.
Galda augstums ir 35 cm un diametrs 80 cm. To var kombinēt ar Simple kolekcijā pieejamo augstāko galdu, 45 cm augstumā un 54 cm diametrā, pieejams arī četros krāsu variantos.
Zem galda virsmas ir neliela atvilktne mazu priekšmetu uzglabāšanai.

Parametri:

  • Platums: 80 cm
  • Dziļums: 80 cm
  • Augstums: 35,5 cm
  • Masa: 17 kg
  • Ražotājvalsts: Polija VOX

Garantija: 2 gadi

Uz augšu