Drēbju skapis+platforma 106×95 Young Users VOX

459.00

Apraksts

Vieta skapja apakšā noderēs apavu un mugursomas uzglabāšanai

Funkcionālais skapis piedāvā daudz  uzglabāšanas vietas jauniešu lietām ar papildus platformu un atvilktni. Pateicoties universālajam stilam, tas izskatās tikpat labi, un sader kopā ar citām mēbelēm no Young Users kolekcijas.
Skapja iekšpusē ir drēbju stanga un modulis ar divām vienmērīgi darvojošam atvilktnēm apakšveļai un citiem drēbju piederumiem. Vieta skapja apakšā noderēs apavu un mugursomas uzglabāšanai.
Skapja lietošanas komfortu paaugstina plaši atveramas durvis ar soft-close sistēmu un diskrēti gumijoti rokturi.
Aprīko fasādes ar metāla pārklājumiem, lai izveidotu vietu rakstīšanai, zīmēšanai, un magnētu piestiprināšanai. Ir pieejamas arī krāsainas grafikas, izglītojoši, un spēļu dambretes vai šautriņu uzlikas. Ļauj bērnam pašam izvēlēties!!
Izvelkamā platforma izrādīsies neaizstājama, ciemojoties viesiem. Atliek uz tās novietot spilvenus, lai iegūtu ērtu soliņu.
Platforma ir pieejama pasūtīšanai divos variantos: tajā var būt izvelkama liela atvilktne vai galds ar plašiem nodalījumiem. Gumijotie riteņi ir droši jebkuram grīdas segumam.
Telpas vidū novietotā atvilktne atvieglos telpas tīrīšanu, savukārt galdu varēs izmantot kā pamatu zīmēšanai vai puzļu salikšanai.
Laminētā plātne ir izturīga pret nelieliem skrāpējumiem un bojājumiem, tā saglabās savu estētisko izskatu gadiem ilgi. Lai skapis būtu tīrs, vienkārši noslaukiet to ar mitru drānu.
Skapis ir balts. Priekšējie metāla pārklājumi ļauj tam piešķirt personisku raksturu.
Rokturi ir melni.
Jūs varat izvēlēties baltu vai melnu platformu.

Parametri:

  • Dziļums: 107.0 cm
  • Platums: 95.0 cm
  • Augstums: 194.0 cm
  • Masa: 123.4 kg

Ražotājvalsts: Eiropa
Garantija: 2 gadi

Uz augšu