Drēbju skapis ar melno platformu 106×95 Young Users

419.00

Apraksts

Funkcionālais drēbju skapis Young Users ar platformu, piedāvā daudz vietas jauniešu lietu uzglabāšanai

Papildu platformā var būt izvietota mobilā atvilktne, vai podests ar galdiņu. Pateicoties universālajam dizainam, tas izskatās labi gan kā atsevišķi stāvoša mēbele, gan kopā ar citām mēbelēm no Young Users kolekcijas.
Drēbju skapja iekšpuse slēpjas drēbju stanga apģērbu uzkarināšanai, un modulis ar divām gludi atveramām atvilktnēm apakšveļai un nelielām mantām. Vieta skapja apakšā noderēs apavu, un mugursomas uzglabāšanai.

Drēbju skapja lietošanas komfortu uzlabo plaši atveramās durvis ar kluso aizvēršanās sistēmu, un diskrētie gumijas rokturi.

Aprīkojiet durvju fasādes ar metāla pārklājumiem, lai iegūtu vietu spēlēm, zīmēšanai, un magnētiņu piestiprināšanai. Piedāvājumā ir arī krāsainas grafikas, izglītojoši spēļu varianti, no kuriem katrs varēs izvēlēties piemērotākos.
Draugu viesošanās laikā, neaizvietojama izrādīsies izvirzītā Drēbju skapja platforma. Vienkārši uzliec uz tās spilvenus, un iegūsti ērtu soliņu visiem viesiem!
Platforma ir pieejama divos variantos: 1) var būt mobila atvilktne, 2) būs galds ar ietilpīgiem glabāšanas nodalījumiem. Gumijotie riteņi atvilktnei ir droši jebkura seguma grīdai.
Telpas vidū izbīdāmā atvilktne atvieglo uzkopšanu, savukārt galdiņu varēs izmantot kā pamatu zīmēšanai un sezonas mantu uzglabāšanai.

Parametri:

  • Platums: 107 cm
  • Dziļums: 95 cm
  • Augstums: 194 cm
  • Masa: 124 kg

Ražotājvalsts: Eiropa
Garantija: 2 gadi

Uz augšu