Četrdurvju skapis Simple by VOX balts/pelēks

869.00

Apraksts

Ekstras:

Skapis ir aprīkots ar bīdāmām durvīm, kas, no vienas puses, ietaupa vietu guļamistabā, bet no otras puses ļauj piekļūt visam garderobes saturam. Turklāt durvju mehānisms ir aprīkotas ar Hettich kluso Silent System – īpaši noderīgi būs guļamistabā.
Skapja iekšpusē ir 3 LED lampas ar kustību sensoriem – tās iedegas, atverot skapi. Tie ļauj paņemt drēbes, neslēdzot gaismu guļamistabā.
Skapim ir divas papildus kājiņas (tā sauktās atbalsta kājas), kas nostiprina korpusa struktūru. Pateicoties tām, skapis var izturēt ļoti lielu svara slodzi!
Skapja interjers veidots, pamatojoties uz pētījumiem, kā  labāk izmantot skapi un uzglabāt drēbes. Pateicoties tam, tā interjers atbilst visām vajadzībām, kas saistītas ar drēbju uzglabāšanu un ne tikai, jo kad vēlaties mainīt tā izkārtojumu to varat izdarīt jebkurā laikā, ātri pārliekot plauktus un pakaramos drēbēm, kas karājas citās vietās. Izveidojiet telpu, kas pielāgota Jūsu vajadzībām.
Skapim ir 3 drēbju pakaramās stangas – viena stacionāra, divas ievietojamas skapī pēc Jūsu vajadzības un augstuma. Turklāt tajā atradīsiet 6 pārvietojamus plauktus, kurus varēsiet izkārtot atbilstoši savām vajadzībām. Divas lielas atvilktnes atvieglos veļas uzglabāšanu, un papildus vieta zem tām, ir ideāla vieta somu vai  sezonas apavu uzglabāšanai.
Izmērs norādīts bez kājām!  Ja izvēlaties citas  atbalsta kājas, tad augstums pieaugs par 9cm.

MATERIĀLS
Korpuss: Egger  laminēta vai krāsota mēbeļu plātne – atkarībā no izvēlētā krāsu varianta.
Fasādes: laminēta vai krāsota mēbeļu plātne , kas pārklāta ar soft touch laku– atkarībā no izvēlētā krāsu varianta.
Kājas – atkarībā no izvēlētās formas. melnas, pelēkas un baltas kājas: Dižskābardis, koka krāsas kājas: ozola, sliedes kājas metāla melnas.

Rokturi: metāla

KRĀSAS
Korpuss – krāsu izvēle: balta, pelēka, melna vai ozola
Fasāde – krāsu izvēle: balta, pelēka, melna vai ozola
Kājas – pēc izvēles: melnā sliede, kvadrātveida kājas baltā, melnā, pelēkā vai ozola krāsā, melnas slīpās kājas, ovālas ozolkoka kājas vai iespēja bez kājām – tad skapis tiek novietots uz aizsargājošām pēdām.
Rokturi – pēc izvēles: balti, pelēki vai melni.

Pasūtot savu skapi, komentārā varat uzrakstīt kādā tonī vēlaties rakstāmgalda korpusu, fasādi, un  atbalsta kājas.

IZMĒRI
Platums: 185 cm
Dziļums: 57 cm
Augstums: 230 cm
Kopā ar kājām skapis būs par 9 cm augstāks

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Četrdurvju skapis Simple by VOX balts/pelēks”
Uz augšu