Bāra kumode ar salokamām durvīm Simple by VOX

779.00

Apraksts

Izveido pats savu sapņu mēbeli no Simple by VOX kolekcijas, izvēloties korpusa krāsu, fasādes toņus, rokturus un atbalsta kāju veidu.

Bāra Kumodei Simple by VOX  ir diskrēti uzstādīta LED lente ar kustības sensoru. Tā iedegas atverot kumodi un vēlāk gaisma nemanāmi izslēdzas slēgtajā kumodē!
Bāra Kumode Simple by VOX ir aprīkota ar piekto kāju, kas to strukturāli nostiprina karkasu, padarot to spējīgu izturēt lielu slodzi!
Bāra Simple by VOX iekšpusē augšējā daļā atrodas plaukts, uz kura var novietot kokteiļu karotes, glāzes, un dzērienu pudeles. Uz aizmugurējās sienas uzstādītais spogulis piešķir Bāra kumodei Simple by VOX ekskluzivitāti, un vizuāli uzlabo stikla elementu un pudeļu skatu uz plaukta. Dižskābarža koka kabeļa blīvējums ļaus Bāra iekšpusē pievienot mini ledusskapi vai nelielu kafijas automātu!
Apakšā atrodas 3 atvilktnes – abas apakšējās atvilktnes paredzētas salvešu, korķviļķu u.c. mantu uzglabāšanai, augšējā atvilktnē var uzglabāt sīkus priekšmetus, piemēram kokteiļu salmiņus, bet visvairāk to izmantot dzērienu pagatavošanai. Vienkārši izvelciet to, novietojiet glāzes, kamēr glāzes atrodas ergonomiskā augstumā. Īpaša blokāde aizsargā to pret nejaušu aizvēršanos, kamēr uz tās ir glāzes.

Bāra kumodei Simple by VOX  ir divas zonas ar speciāliem koka turētājiem glāžu iekarināšanai, un trīs plaukti pudeļu uzglabāšanai gulošā stāvoklī.

Šos plauktus var jebkurā laikā sagriezt tā, lai koka līstes būtu apakšā, un tu varēsi iegūt klasiski taisnus plauktus. Šiem plauktiem ir regulējams augstums, un tos var viegli pārlikt, tā lai iekšpusi varētu pielāgot tajā esošo priekšmetu izmēriem!
Kumodi var sakomplektēt no dažādiem apdares materiāliem. Var izvēlēties kvalitatīvas laminētas un krāsotas plātnes, kas apdarinātas ar soft touch matētu laku, kas piešķir  materiālam nedaudz gumijotas virsmas efektu. Ozolkoka un pelēkā kumode ir izgatavota no augstas kvalitātes laminētas plātnes. Melnā kumode ir izgatavota no krāsotas plātnes, kas pārklāta ar mīkstu soft touch matētu laku. Baltā kumode izgatavota no laminētas plātnes (korpuss) un ar soft touch matētu laku krāsota koka (priekšpuse).

PARAMETRI:
Platums: 112  cm
Dziļums: 47 cm
Augstums: 112 cm

Izmērs norādīts bez atbalsta kājām. Ja izvēlies atbalsta kājas, pievienojiet augstumam +9 cm, ja izvēlaties bez kājiņām tad+2,5 cm!!!
Piezīme: Simple Bāra kumodes cena var būt mainīga, tā ir atkarīga no izvēlētо materiālu krāsas, rokturiem, un atbalsta kājām!
Pēc pasūtījuma saņemšanas mēs informēsim par kumodes gala cenu, izvēlētajā kombinācijā!
Pasūtot kumodi komentārā vajag ierakstīt kādus vēlies rokturus vai fasādes, korpusa krāsu un atbalsta kājiņas ( skati produktu bildes)

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.

Uzraksti atsauksmi pirmais par “Bāra kumode ar salokamām durvīm Simple by VOX”
Uz augšu