Skapītis uz riteņiem Concept by VOX

89.00

Apraksts

uzturēt kārtību starp skolas piederumiem

Skapīša virsma no Concept kolekcijas ļauj uzturēt kārtību starp skolas piederumiem, kancelejas piederumiem un citām lietām, kuras ir vērts  turēt pa rokas. Pateicoties praktiskajiem riteņiem, to var ērti pārvietot atbilstoši jūsu vajadzībām. Šī mēbele noderēs gan bērnu istabā, gan mājas birojā.
Skapītim ir ietilpīga slēgta telpa, kas atvieglo kārtības uzturēšanu mācību vai darba laikā. Pa vidu ir plaukts ar regulējamu augstumu, kas ļauj uzglabāt dažāda izmēra priekšmetus.
Piekļuvi skapja iekšpusei nodrošina praktisks rokturis cauruma veidā ar silikona apdari. Durvīm ir mīksta aizvēršanas sistēma, kas palielina lietošanas komfortu

Durvīm ir mīksta aizvēršanas sistēma, kas palielina lietošanas komfortu

Skapīša virsmā ir cokola tipa, kas Durvīm ir mīksta aizvēršanas sistēma, kas palielina lietošanas komfortu.. Tajā varat ievietot pildspalvas  vai praktisku organaizeri, podiņu ar savu iecienītāko augu, kā arī biežāk lasāmās grāmatas.
Pateicoties estētiskajiem riteņiem, uzturēt kārtību starp skolas piederumiem. Priekšējiem riteņiem ir bremzes, kas neļauj mēbelēm pārvietoties, kad tās novieto vēlamajā vietā. Riteņa augstums ar stiprinājumu (iekļauts skapīša kopējā augstumā) ir 5,5 cm.
Pie skapīša varat izvēlēties rakstāmgaldu no vienas kolekcijas.

Aizmugurējā siena: 2,5 mm bieza HDF plāksne.
Roktura pildījums: silikons.
Riteņi: polipropilēns

Parametri:

  • Dziļums: 43.5 cm
  • Platums: 43.5 cm
  • Augstums: 56 cm
  • Svars: 15.8 kg

Ražotājvalsts: Eiropa
Garantija: 2 gadi

Uz augšu