Vitrīna Nature by VOX ozola/balta

315.00

Apraksts

Ekstras:

Pateicoties kolekcijas vitrīnai Nature, lietas atradīs savu vietu jūsu ēdamistabā! Divi plaši skapīši nodrošina vietu dažādiem traukiem, un, pateicoties atvērtajiem plauktiem, jūs viegli iegūsiet bieži lietotos priekšmetus. Jūs varat pielāgot vitrīnas izskatu savam izkārtojumam, izvēloties vienu no divām krāsu opcijām.

Nature vitrīnu veido divi skapji un atvērta vidusdaļa. Katrs skapis ir aprīkots ar vienu plauktu, kura augstumu var regulēt. Pateicoties tam, jūs varat pielāgot vietu lietām, kuras vēlaties tajā uzglabāt.
Laminētas skapju fasādes var iegūt vienu no divām jūsu izvēlētajām krāsām: klasisku baltu vai ozola tonī. Abos gadījumos, pateicoties divpusējas plātnes izmantošanai, mēbeļu interjers paliks balts.
Malas, kājas un noapaļotie rokturi ir izgatavoti no dabīga ozola koka, kas vitrīnai piešķir cildenumu. Noapaļotās vertikālās malas arī padara mēbeļu lietošanu drošāku.
Saliekot vitrīnu, jūs varat izvēlēties pusi uz kuru durvis tiks atvērtas: pa kreisi vai pa labi. Pateicoties tam, jūs iegūstiet ērtu piekļuvi  visam saturam.
Kopā ar vitrīnu jūs saņemsiet arī īpašu LED apgaismojumu. Jūs varat tos uzstādīt virs plaukta mēbeļu centrālajā, atvērtajā daļā.

Parametri:

  • Dziļums: 40.0 cm
  • Platums: 50.5 cm
  • Augstums: 207.5 cm
  • Masa: 45.8 kg

Ražotājvalsts: Eiropa

Garantija: 2 gadi

Uz augšu