Skapis trīsdurvju Nature by VOX ozola

699.00

Apraksts

Ekstras:

Trīsdurvju skapis no Nature kolekcijas ir mēbele, kas palīdzēs jums sakārtot savu privāto garderobi. Plašajā, funkcionālajā interjerā būs daudz drēbju, un, pateicoties pārdomātajam dizainam, jūs varēsiet tos viegli šķirot.

Aiz dubultdurvīm atradīsit atvērtu telpu kur iekārt kreklus, jakas un kleitas. Trīs plašas atvilktnes apakšējā daļā palīdzēs jums sakārtot apakšveļu vai aksesuārus.
Skapis zem vienām durvīm  slēpj četrus plauktus ar regulējamu augstumu. Zem augstākā no tiem ir uzstādīts papildu drēbju stanga – ja vēlaties, varat pārkārtot šīs garderobes daļas interjeru, iegūstot vairāk vietas drēbju pakarināšanai.
Mainiet mēbeļu izskatu, izvēloties vienu no divām pieejamajām fasādes krāsām. Jūs varat izvēlēties gaišu ozola toni, vai klasisku un universālu balto.
Skapja priekšējās  vertikālās malas ir izgatavotas no ozola koka. To noapaļotā forma ne tikai izskatās atbilstoši noapaļotiem rokturiem, bet arī padara mēbeļu lietošanu drošāku.
Visas durvis un atvilktnes ir aprīkotas ar mīkstas aizvēršanas mehānismu. Pateicoties tam, aizverot drēbju skapi, jūs varat atvadīties no nepatīkamā trokšņa.
Slīpas kājas piešķir visai konstrukcijai vieglumu, vienlaikus esot kopīgs Nature kolekcijas mēbeļu elements. Pateicoties tam, jums būs vieglāk izveidot saskaņotu interjera izkārtojumu, un to augstums atvieglos tīrīšanu.

Parametri:

Garums: 149.50 cm

Platums: 58.0 cm

Augstums: 207.50 cm

Masa: 155.3 kg

Ražotājvalsts: Eiropa

Garantija: 2 gadi

Uz augšu