Sienas plaukts L Young Users by VOX melns

109.00

Apraksts

Ekstras:

Daudzfunkcionālais L plaukts nodrošina vietu nelielu priekšmetu uzglabāšanai. To var izmantot kā stāvošu grāmatu skapi vai piekārt pie sienas. Kopā ar citām mēbelēm no Young Users kolekcijas tas ļauj izveidot funkcionālu izkārtojumu, kas pielāgots individuālajām vajadzībām.
L plauktā ir 3 vienāda izmēra kvadrātveida padziļinājumi. Atvērtās telpas nodrošina ērtu piekļuvi tajās sakārtotajiem priekšmetiem.
Pēc pašlīmējošo kāju piestiprināšanas pie garākas pamatnes, plaukts var darboties kā stāvošs plaukts grāmatām, CD vai rāmjiem ar fotogrāfijām un ceļojumu suvenīriem.
L plauktu var novietot arī uz citām mēbelēm no tās pašas kolekcijas vai platformas ar pārvietojamu atvilktni vai galdu. Tam piemērotas platformas 106×53 un 106×95. Tas ir gudrs veids, kā iegūt papildu vietu savām lietām.
Alternatīva ir piekārt plauktu pie sienas: pa kreisi vai pa labi. Speciālus stiprinājumus atradīsiet plaukta aizmugurē, gar tā garāko pusi. Pateicoties dažādu sienu apdarei, furnitūras izvēle paliek Jūsu pusē.
Lai atvieglotu mazu priekšmetu kārtošanu, varat iegādāties īpašus pildvielas plauktam. Tie arī ļauj izkārtojumam pievienot papildu dekoru.

MATERIĀLS:
Plaukts izgatavots no laminētas plāksnes, izturīgs pret skrāpējumiem un nelieliem bojājumiem, un tajā pašā laikā viegli kopjams. Lai plaukts būtu tīrs, vienkārši noslaukiet to ar mitru drānu.
Korpuss, deflektori un aizmugurējā siena: 22 mm bieza laminēta skaidu plātne.

KRĀSAS:
Plaukts ir pieejams divās neitrālās krāsās: melnā un baltā. Tāpēc tā var būt daļa no daudzu telpu aprīkojuma.

Parametri:

Platums: 106,5 cm
Dziļums: 31,5 cm
Augstums: 106,5 cm

Masa: 28.0 kg

Ražotājvalsts: Eiropa

Garantija: 2 gadi

Uz augšu