Rakstāmgalds140 ar melnu virsmu Young Users VOX

339.00

Apraksts

Ekstras:

Young Users rakstāmgalds ietver mobilos konteinerus zem galda virsmas, ar atvilktnēm un plauktu. To attālumu var mainīt, kas ļauj iestatīt mēbeles vienā no trim pozīcijām atkarībā no vajadzībām. Pateicoties ritenīšiem, rakstāmgaldu var brīvi pārvietot.

Transformējamā galdā ir iekļauti 2 ietilpīgi konteineri. Kreisajā ir 2 dziļas atvilktnes un Labajā plaukts ar regulējamu augstumu. Šāds izkārtojums atvieglo dažāda izmēra priekšmetu kārtošanu.
Konteineru sānu virsotnēs ir gudri padziļinājumi instrumentiem un kancelejas piederumiem. Konteinerus var pārvietot uz sāniem, lai tie neizvirzās tālāk par galda virsmas malām. Alternatīva ir pārvietot konteinerus, cik vien iespējams atsevišķi un piekļūt padziļinājumiem to augšdaļā. Pēdējais variants ir sabīdīt  konteinerus uz galda vidu, izveidojot darba vietu diviem cilvēkiem abās virsmas pusēs
Atvilktnes ir novietotas uz Hettich vadotnēm. Lietošanas komfortu palielina ergonomiskie rokturi, kas pārklāti ar gumiju.
Galdam ir gumijas riteņi.
Pateicoties tam, ka pie rakstāmgalda var ērti sēdēt divi cilvēki, tas ir lielisks risinājums istabai brāļiem un māsām.
Uz neitrālajām skapju durvīm var uzstādīt īpašus metāla pārklājumus. Tie var veikt ne tikai dekoratīvu, bet arī praktisku funkciju. Jūs varat izvēlēties no izglītojošiem dēļiem, spēļu diskiem un noderīgiem plānotājiem. Katrs no pārklājumiem ir lielisks pamats magnētiem, zīmējumiem un organizatoriem.
VOXBOX aplikācija ļaus pārbaudīt, kā inovatīvais Transformers rakstāmgalds izskatīsies dekorētajā interjerā pirms tā iegādes.
Jauno lietotāju kolekcijā ir arī citi rakstāmgaldi: rakstāmgalds 120, rakstāmgalds 140 un stūra galds.

Parametri:

  • Dziļums: 65.0 cm
  • Platums: 138.0 cm
  • Augstums: 79.5 cm

Masa: 71.7 kg

Ražotājvalsts: Eiropa

Garantija: 2 gadi

Uz augšu