Platforma stūra skapim ar atvilktnēm Young Users by VOX balta/melna/balta

219.00

Apraksts

Ekstras:

Jūs varat izmantot platformu no Young Users kolekcijas kā pamatu stūra skapim. Tas ir aprīkots ar divām praktiskām atvilktnēm, pateicoties kurām jūs iegūstat vairāk vietas mantu uzglabāšanai. Platforma ir pieejama melnbaltā krāsā ar divpusējām atvilktnēm.

Izmantojot stūra platformu, jūs varat  pacelt drēbju skapi un izveidot tai stabilu pamatu. Abām konstrukcijas daļām jābūt savienotām viena ar otru, izmantojot komplektā iekļautos vienlaida savienojumus, kā arī  mēbeles jāpiestiprina pie sienas.
Mobilās atvilktnes var pārvietoties telpā ar tās saturu, atvieglojot tīrīšanu. Viņu gumijas riteņi ir droši jebkurai grīdai.
Atvilktnēs var ievietot papildu spilvenus, segas, rotaļlietas, elektronisko aprīkojumu un citus sīkumus. Ja drēbes tiek uzglabātas drēbju skapī, atvilktnes ir ideāla vieta apakšveļai vai aksesuāriem, piemēram, jostām vai cepurēm. Vai jums ir nepieciešams vēl vairāk vietas savām mantām? Pērciet stūra skapja antresolu no tās pašas kolekcijas.
Mēbeļu augstums un dziļums ir tāds pats kā platformas 106×53 un platformas 53×53 gadījumā. Tāpēc atsevišķus elementus var brīvi kombinēt, radot estētiski saskaņotu plauktu, drēbju skapju un plauktu pamatu.

Parametri:

Dziļums: 106 cm

Platums: 104,5 cm

Augstums: 35 cm

Masa: 52.8 kg

Ražotājvalsts: Eiropa

Garantija: 2 gadi

Uz augšu