Platā kumode Young Users by VOX

199.00

Apraksts

Ekstras:

Platā kumode no Young Users kolekcijas būs lieliski piemērota bērna istabai, pusaudža guļamistabai, birojam vai viesistabai. Plaukti ar regulējamu augstumu un vienmērīgi aizveramas atvilktnes palīdzēs labāk organizēt telpu.
Kumodes iekšpusē ir 4 plaukti: 3 kreisajā pusē, no kuriem augšējais un apakšējais ir regulējams augstumā, un 1 labajā pusē. Tātad jūs varat pielāgot mēbeļu interjeru tāda veida priekšmetiem, kuru vēlaties turēt iekšpusē.
Modulis ar 2 atvilktnēm atvieglo telpas organizēšanu. Tas kalpos kā vieta sīkumiem – apakšveļai, rotaļlietām, aksesuāriem vai suvenīriem. Iekšējā atvilktne ir ideāla vieta privātām lietām.
Ergonomiskie rokturi no gumijas un mīksts aizvēršanas mehānisms nodrošina ikdienas komfortu, lietojot kumodi. Pārdomāts dizains nodrošina drošību un ergonomiku visai ģimenei.
Lai personalizētu mēbeļu izskatu, pietiek ar metāla fasāžu pārklājuma uzliku iegādi durvīm. Uz tām var pielikt bildes ar magnētiem, spēlēt dambreti, šautriņas, un mini basketbolu – katrs bērns noteikti atradīs ar ko sevi nodarbināt.

Parametri:

  • Dziļums: 43 cm
  • Platums: 106 cm
  • Augstums: 106 cm

Masa: 58,7 kg

Ražotājvalsts: Eiropa

Garantija: 2 gadi

Uz augšu