Drēbju skapis+platforma 106×95 Young Users VOX

399.00

Apraksts

Ekstras:

Funkcionālais skapis piedāvā daudz vietas jauniešu lietām. Papildus platformā ar atvilktni. Pateicoties universālajam stilam, tas izskatās tikpat labi, kā kopā ar citām mēbelēm no Young Users kolekcijas.

Skapja iekšpusē ir drēbju sliede un modulis ar divām vienmērīgi darbojošām atvilktnēm apakšveļai un citiem drēsju piederumiem. Vieta skapja apakšā noder apavu un mugursomas glabāšanai.
Skapja lietošanas komfortu paaugstina plaši atveramas durvis ar soft-close sistēmu un diskrēti, gumijoti rokturi.
Aprīkojiet fasādes ar metāla pārklājumiem, lai izveidotu vietu rakstīšanai, zīmēšanai un magnētu piestiprināšanai. Ir pieejamas arī krāsainas grafikas, izglītojoši un spēļu dambretes vai šautriņu dēļi, no kuriem izvēlēties.
Izvelkamā platforma izrādīsies neaizstājama, ciemojoties Jūsu viesiem. Atliek uz tā novietot spilvenus, lai iegūtu ērtu soliņu.
Platforma ir pieejama pasūtīšanai divos variantos: tajā var būt izvelkama atvilktne vai galds ar plašiem nodalījumiem zem paltformas. Gumijotie riteņi ir droši jebkurai grīdai.
Telpas vidū novietotā atvilktne atvieglos tīrīšanu, savukārt galdu varēs izmantot kā pamatu gleznošanai vai puzļu salikšanai.
Pieaugot Jūsu vajadzībām, varat iegādāties īpašu augšējo kasti, lai paplašinātu drēbju skapja funkcionalitāti.

MATERIĀLS
Laminēta plāksne, izturīga pret nelieliem skrāpējumiem un bojājumiem, saglabās savu estētisko izskatu gadiem ilgi. Lai skapis būtu tīrs, vienkārši noslaukiet to ar mitru drānu.
Korpuss, fasādes, plaukti un atvilktnes: 16 mm bieza laminēta skaidu plātne.
Skapja un atvilktnes dibenu, aizmugurējās sienas: laminēta HDF plāksne, 2,5 mm bieza.
Rokturi: metāla, pārklāti ar gumiju.
Platforma: laminēta šūnu plāksne 38 mm bieza.

KRĀSAS
Skapis ir balts. Priekšējie pārklājumi ļauj tai piešķirt personisku pieskārienu.
Rokturi ir melni.
Jūs varat izvēlēties baltu vai melnu platformu.
Gan atvilktnei, gan galdam fasādes ir divās dažādās krāsās: balta un melna. Vienkārši pagrieziet tos otrādi, lai atsvaidzinātu dekoru.

Parametri:

  • Dziļums: 107.0 cm
  • Platums: 95.0 cm
  • Augstums: 194.0 cm

Masa: 123.4 kg

Ražotājvalsts: Eiropa

Garantija: 2 gadi

Uz augšu